Новини і статті від EURO STANDARD - це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Автовикуп

Українці зможуть заощадити на газі до 45%

Українці можуть заощадити до 45% витрат на газ, вибираючи імпортера. Обов’язково враховуючи, що більше немає правила “одна область – один газсбит”, в зв’язку з цим постачальник газу може бути з будь-якого регіону.

Про це повідомив заступник. начальника відділу енергоефективності “Нафтогазу України” Олексій Хабатюк.

“Це вигадки, які збереглися з минулих років, що в одній області діє тільки єдиний дозволений газсбит”, – повідомив Хабатюк.

Дуже важливо, що в даний момент доставлення газу займаються одні компанії, а розповсюдженням – інші. Як виклали в профільній нацкомісії, імпортерів газу тепер можна вибрати “як телефон в магазині”. Якщо хочете з’ясувати, хто ваш постачальник, потрібно переглянути платіжку. В якій повинні бути відзначені реквізити компанії.

Між іншим розподілом займаються облгази, і їх вибирати споживач не в праві. Вони вважаються справжніми монополістами, і за їх роботою дивиться влада, стверджуючи тарифи.

Нагадаємо, з серпня тарифи на газ для жителів в Україні залежать від ціни палива на європейських ринках. У зв’язку з цим ціна на газ для українців коливається щомісяця, якщо не підписано угоду з певною ціною на рік.

Ми викупимо ваше авто після ДТП, пожежі, в будь-якому стані в Україні та області. Ми дорого оцінимо ваше авто. Оформлення відбувається буквально за 2 години.

автоломбард в условиях карантина в Киеве

Взяти кредит під заставу авто в умовах карантину

Як стало відомо, продовження карантину в Україні неминуче. Уряд вже анонсувало його продовження до 12 травня з якимись послаблениями. І як результат, тисячі українців будуть змушені шукати кошти для існування.

на изображении автозаправка

Ринок палива України, чого очікувати найближчим часом

Паливо в Україні продовжує дешевшати. Минулого тижня ціна на бензин різко обвалилася практично на одну гривню. Причин такого падіння кілька:

  • різке здешевлення сирої нафти в світі;
  • стрімке падіння попиту на паливо в Україні.

otsenka_avtolombard_kiev

Оцінка майна, затребувана професія XXI століття.

Кожен з нас, хоча б раз в житті, буде мати потребу в послугах оцінювача. Коли саме? Наприклад отримати, або правильніше сказати, вступити у спадок. Або ж ви звернулися в автоломбард. Перед підписанням угоди, ваше авто має бути оцінений. Без попереднього оцінювання вартості, взяти кредит під заставу авто неможливо.

Оцінювач? Хто це?

Це людина, яка має диплом економіста, з досвідом роботи в цій сфері більше 2-х років. Його вважають фахівцем, здатним оцінювати нерухоме та рухоме майно, інтелектуальну власність і т.д. Сама професія з’явилася, в Східній Європі, в середині XIX століття. Оціночна діяльність – важливий етап, багатьох угод. І завдання послуги оцінка майна, дати найбільш точну ціну, розглянутого об’єкта.

Існують такі види даної сфери:

  • Рухома власність (автотранспорт, обладнання).
  • Нерухомість (квартира, будинок, приміщення, земля і т.д.).
  • Бізнес.
  • Інтелектуальна власність.
  • Нематеріальні активи.
  • Збитки (наприклад, від пожеж, затоплень).

У чому важливість даної послуги?

Чи хочете ви отримати кредит під заставу нерухомості? Без оцінки майна ніяк. У нерухомості, є популярні сфери кредитування і не зовсім. Найбільша вірогідність отримати кредит під заставу квартири, працює в великих містах України. Це золота жила для кредиторів. Тому умови угоди, будуть вигідніше для позичальника. Тому точно оцінити своє житло, для потребує засобах, це найкращий варіант вигідної угоди. Наступним за популярністю, в великих містах нашої країни, кредит під заставу авто.

Автоломбард, як популярна сфера оцінки майна.

Кредитування під заставу авто, останні 10 років користується популярністю. Сучасний авторинок перенасичений, транспортними засобами в річному діапазоні, ста років. Серйозно, Автомобіль 20-х років, ХХ століття, в Україні можна знайти. Найбільш за все, в Києві, столиці нашої великої країни. Але такі авто, по вулицях не їздячи. Побачити їх можна на виставках ретро машин, або в невеликої кількості колекціонерів. Інший варіант зустріти вітчизняний автопром, часів 1900-1920 року, у вигляді невідновного металобрухту, визначити який допоможе тільки експертиза.

Або новий Tesla Cybertruck, який випустять тільки в 2021. Перший українця замовив даний автомобіль, здійснив покупку через 3 дні після презентації пікапа. Все це майно, яке може бути оцінений.

Оцінка авто після ДТП

Стан доріг України, проблема не тільки нашого, але і як мінімум наступного покоління. Шанс потрапити в аварію в межах міста Київ, на не освітлених ділянках, та ще й в нічний час зростає. Тому, оцінка автомобіля після ДТП, важливий елемент хоч якийсь грошової компенсації, пригоди.

Оцінивши свій транспорт, можна скористатися наступною послугою, як викуп авто після ДТП. Дуже зручно, все вирішується на місці пригоди, з розумінням до потерпілого. Проводитися оцінка битого авто, з можливим подальшим викупом.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.