Новини і статті від EURO STANDARD - це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Блог

tesla-3

“Тесла” з принципово новою батареєю вперше на ринку України

Перші Tesla Model (виробництво Китай) вперше в нашій країні. Принципова відмінність – кардинально інша конструкція тяговой батареї.

“Збирають” Tesla Model 3 Standard Range Plus в Китаї вже майже рік. “Трійки” з Піднебесся обладнані літієво-залізо-фосфатними акумуляторами (звідси й доданок LFP до назви моделі).

Ємкість батареї 55 кВт*год в китайських та 54 кВт*год в американських Тесла. Запас руху вимірюється за циклом ЕРА в 423 и 407 км (на 16 км менше попередньої моделі). При температурі -20 за Цельсієм разряджаються швидше. Але всі “недоліки” перекриває ресурсність та безпека (більш стійкі до возгорання).

Ще одне. LFP-батареї не містять один з найбільш вартісних елементів акумулятора кобальт. Це дозволяє знизити вартість авто відносно американської майже на 2500 доларів.

Важить Tesla Model 3 Model 3 Standard Range Plus LFP 1745 кг (попередня версія 1614 кг). Але на динамиці руху це ніяк не відображається. Разгін до 100 км/год, як и раніше, відбувається за 5,6 секунд, максимальна швидкість (по відміткам на приборній панелі) складає 225 км/час.

До Украіни поки “прибули” два сертифікованых для ринка ЄС седани. Обидві моделі білого кольору. Вартість 50 170$.

автомобиль бесплатно

Безкоштовний автомобіль нужденним? В Україні таке вперше!

До 8 листопада поточного року у всіх бажаючих є можливість отримати автомобіль абсолютно безкоштовно. Міністерство юстиції, ДП “сетах” і Державна виконавча служба приймають заявки. Інформація розміщена на сторінці OpenMarket (сетам)

Серед майна для безоплатної передачі транспортні засоби різних років випуску, різних марок і різного техстану. У списку “присутні” BMW 318 (1996 р.в.), BMW 316 (1998 р.в.), Mitsubishi Galant (2003 р.в.), Renault Megane (2000 р.в.) і навіть Renault Kangoo (2006 р.в.). Головне встигнути подати заявку до восьмого листопада 2021 року.

 

Для любителів “класики” в безоплатне користування пропонується німецька Audi 100 (1989 р.в.). Запит з приводу цієї красуні приймається до 13 листопада 2021 року.

У заявці необхідно вказати, для реалізації якої потреби необхідно авто (наприклад, надання благодійної допомоги, розвезення нужденним одягу і продуктів (природно, підтвердивши рельность заняття таким видом діяльності)). Можна також забрати машини на переробку або утилізацію. Так зазначено в повідомленні.

Возможно, это изображение (мебель и текст)

продать проблемное авто

Чи реально вигідно продати проблемне авто?

Звичайно! Реально. Причом не треба “далеко ходити”. Якщо ви на нашому сайті, значить, півна справи вже зроблена. А теперь подробніше про саму угоду.

Проблемне авто

Придбати машину з проблемами можна в наших реаліях запросто. А ось продати її складно, та ще й проблемами загрожує.

Щоб пояснити вам варіанти виходу із ситуації, що склалася, спочатку позначимо чітко поняття “проблемна машина”. Мы маємо на увазі при цьому:

 • ті що регулярно ламаються;
 • потребують вартісного обслуговування або дефіцитних запчастин;
 • постраждалі в ДТП;
 • годні лише на запчастини;
 • кредитні.

Якщо машина постійно ламається, ніж боротися з її неполадками, легше позбавитися неї та придбати нову.

Якщо придбана машина-мрія виявилась надто дороговартісною у плані експлуатації або обслуговування, легше продати її та придбати більш практичну.

Машину, що потрапила у ДТП, занадто дорого ремонтувати? Дізнайтеся, за яку ціну ви зможете її продати. Навіть розбитий транспорт можливо реалізувати частинами.

Багато наших клиентів намагалися продати зламані транспортні засоби самостійно. Отримували дозвіл від страхової компанії, робили фото та розміщували їх на сайтах оголошень, чекали…чекали…чекали…відповідали на дзвонки….зустрічалися з зацікавленними у выкупі….торгувалися…чекали. Історії, як під копирку.

А потім вони звертались до нас, впевнені, що віддадуть транспорт майже за ціною металобрухта. Дивувались, чекали підступ стосовно виплати….

Отримували гроші, їхали, а через пару днів, зрозумівши, що все, що відбулося напевно реальність, дзвонили або писали з вдячністю.

І кредитних авто ми допомогли продати чимало. Їх складніше релизовати, але немає нічого неможливого. Звертайтеся!

Автовикуп – краще рішення

Ми працюємо по території всієї країни. Для оформления угоди запрошуються досвідчені нотаріуси та юристи. Гроші видаємо готівкою одразу після підисання договора и передачи нам транспортного средства.

Викупаємо будь-які авто. Телефонуйте-пишіть, залишайте заявку, розглянемо ваше звернення дуже швидко.

 

problem-avto

Як продати проблемне авто

Почнемо з визначення «проблемних авто». Ми маємо на увазі під цим виразом ТЗ, від якого власник хоче позбавитися якнайскоріше. Це можуть бути машини без реєстрації і документів, зняті з обліку і “перебиті”, двійники та ін. Зазвичай, власники таких машин звертаються до перекупників, віддаючи майно за копійки, або просто “забувають”, залишивши в гаражі. Про те, що є проста можливість продати проблемне авто, знають лише одиниці. Для нас ця угода так само звична, як і операції із звичайними транспортними засобами. У юридичній “чистоті” можете бути абсолютно впевнені.

Як проходить угода

Викуп проблемного автомобіля відбувається поетапно. Спочатку наш представник зустрічається з вами, після огляду авто і вивчення документів (за наявності) визначається попередня вартість, іноді робиться декілька фото. Ціну обмірковують обидві сторони. Після домовленості відбувається розрахунок з власником і передача авто нашому представникові.

Викупляємо

 • кредитні;
 • не поставлені або зняті з обліку;
 • обгорілі і пошкоджені після ДТП;
 • з неправильныеми номерами кузова або двигуна.

Проблемні машини недаремно так називаються. Від них власникові одні проблеми. Залишається або продати або залишити “мертвим вантажем” в гаражі. У першому варіанті потрібні вкладення в ремонт, рекламу і ін., а гарантії, що машину куплять немає. У другому випадку майно просто буде заважати, а у результаті “поїде” на звалище, тому що зберігання призводить лише до псування і втрати експлуатаційних характеристик. Наша послуга недаремно називається “Викуп проблемних авто”. Ми допомагаємо в найкоротші терміни розпрощатися з приносящим незручності транспортним засобом.

Оцінка проблемного авто

Головний пункт в договорі – сума викупу. Фахівці проводять оцінку, по ній встановлюється кінцева сума. Є експрес варіант, є повніша дигностика. Залежно від наявності вільного часу кожен для себе вибирає сам.

Про орієнтовну ціну авто ви можете дізнатися, у прямому розумінні слова, не виходячи з будинку. Заповнюйте заявку на сайті, дзвоніть, пишіть. Чим більше інформації ви надасте, тим більше даних буде у оцінювача, і тим точнішу ціну він вам вкаже до зустрічі. Назвати потрібно буде:

 • марку;
 • рік випуску;
 • пробіг;
 • комплектацію;
 • розмір двигуна;
 • техстан;
 • історію ДТП за останній час.

Не слід намагатися прикрасити ситуацію. Щоб отримати максимально точний результат віддаленно, треба бути чесним та відкритим для спілкування. Викуп проблемного транспорту – гнучка та дуже практична послуга допомоги з урахуванням ситуації, що склалася.

Досвід роботи дозволяє нам вирішувати всі формальності дуже швидко. На укладення угоди витрачаються лічені години, ні зайвої хвилини ви не втратите. 

 

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.