Новини і статті від EURO STANDARD - це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

залог

автоломбард в условиях карантина в Киеве

Взяти кредит під заставу авто в умовах карантину

Як стало відомо, продовження карантину в Україні неминуче. Уряд вже анонсувало його продовження до 12 травня з якимись послаблениями. І як результат, тисячі українців будуть змушені шукати кошти для існування.

Bav_lombard

Угорський державний ломбард

Угорський аукціонний зал і державний ломбард, налічує понад 240 років історії. Сьогодні, ця будівля – туристичне місце сучасної Угорщини. Він по праву вважається місцем народження мистецтва, адже, однією з його сфер – це просування і реклама молодих художників. Крім того, тут часто залишають на збереження, світові шедеври мистецтва.

Кредит под залог авто Киев

Кредитування під заставу автомобіля – ключ до виходу зі складної фінансової ситуації

З безробіттям, високою ціною на продукти і комунальні послуги зіткнулися мільйони людей в Україні. В результаті цього, кредити авто стають дійсно популярними, як надійне джерело швидких грошей.

Могу ли я получить кредит?

Чи можу я отримати кредит під заставу автомобіля з поганою кредитною історією?

Постійна турбота про своїх фінансових потребах може стати серйозною проблемою. У КредитБанку ми знаємо, як важко, часом, може бути зводити кінці з кінцями і покривати непередбачені витрати.

Быстрый кредит наличными

Навіщо Вам потрібен швидкий кредит готівкою під заставу авто?

Багато з Вас добре знають, наскільки довгою може бути процедура отримання будь-якої позики. Деякі з Вас, можливо, зазнали на собі паперову тяганину і необхідність тривалого збору документів, звертаючись за позикою до традиційних банками і компаніям.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.