Автоломбард в Одессі: кредит під заставу автомобіля.


Видаємо гроші швидко!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Кредит під заставу авто в Одессі

Кредит під заставу авто в Одесі

Жителям Одеси і Одеської області іноді доводиться стикатися з фінансовими труднощами. І тоді постає питання: а де ж взяти гроші під заставу автомобіля в Одесі?

Запевняємо Вас, ми допоможемо Вам Отримати Необхідну суму швидко. Автоломбард в Одесі – саме та організація, яка видасть Вам позику під заставу автомобіля в потрібний час!

Ми на фінансовому ринку вже більше 10 років і заслужили довіру клієнтів і хорошу репутацію. Видаю кредити під заставу транспортного засобу фізичних осіб і юридичних осіб.

У чому різниця позики в ломбарді і кредиту в банку?

Різниця між банком і ломбардом досить велика. В першу чергу в тому, що якщо вам терміново потрібні гроші і машина, але ви працюєте неофіційно, то автоломбард в Одесі видасть кредит під заставу автомобіля, а банк коментарі.

У ломбарді автомобілів значно простіше процедура оформлення позики і менше вимог до позичальника. Щоб Отримати кредити в автоломбард необхідний тільки заставу – автомобіль.

Умови Автоломбарду в Одесі

Мінімальний пакет документів на отримання кредиту дозволяє оформити позику за 2-3 години і в той же день Отримати гроші на руки. А саме: паспорт, ідентифікаційний код і документ, що підтверджує Ваше право володіння транспортним засобом. Також ми завжди можемо домовитися про продовження кредиту.

Як відбувається процес оформлення кредиту під заставу авто
  1. Зв’язок з менеджером. Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати нашому менеджеру і докладніше дізнатися умови кредиту в автоломбард.
  2. Приїжджайте в наш філіал. Не забудьте документи на машину.
  3. Ми проводимо перевірку стану і оцінку автомобіля.
  4. Ми оформляємо договір застави і кредиту.
  5. Ви отримуєте гроші на руки.

Все максимально просто і без зайвої витрати часу.

Потрібен кредит під заставу авто в Одесі? Звертайтеся до нас вже зараз! Ми приймаємо заявки цілодобово і в будь-який час доби готові відповісти на будь-які питання по кредитуванню в нашому ломбарді.

Видаємо кредити під заставу таких транспортних засобів:
  • Легкові та вантажні автомобілі;
  • Кредит під заставу спецтехніки;
  • Автобуси;
  • Нерозмитнений та кредитні авто.

Оформляємо без довідки про доходи за кілька годин!

Процентна ставка становить від 3% в місяць на прозорих умовах і видаю кредити до 90% від ринкової вартості автомобіля.

Кредит під авто з правом водіння в Одесі, без постановки на стоянку

Ми прекрасно розуміємо, як складно автовласникові обійтися без транспортного засобу, за цим пропонуємо Вам оформити кредит готівкою під заставу машини без постановки на стоянку. Ви спокійно можете користуватися автомобілем на час кредитування.

Кредити під заставу авто на стоянку найчастіше видається для старіших машин. Але кожні випадок індивідуальний. Також, дана послуга підходить, якщо Вам потрібна більша сума кредиту.

 

Також у нас ви можете продати свій автомобіль.

Оцените нас

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.