EURO STANDARD $$ EURO STANDARD г. Киев, ул. Киквидзе 30

Кредит під залог нерухомості в Києві и області

Надамо моментальну позику

БЕЗ поручителів! БЕЗ переплат! БЕЗ довідки про доходи!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Видаємо гроші під заставу нерухомості

  • Від 0.2% за місяць – ми пропонуємо найнижчу процентну ставку
  • На термін від двох місяців до трьох років
  • Ви можете отримати до 85% від ціни продажу заставленого майна
  • Нам не потрібно, щоб Ви пред’являли довідку про доходи
  • Ми заохочуємо дострокове погашення
  • Без прихованих комісій
  • Без додаткових платежів
График платежей (для рассчёта введите данные в калькулятор)
МесяцПлатеж всегоПогашение телаПроцентыОстаток задолженности

У компанії Euro Standard ми знаємо, що коли справа доходить до зведення кінців з кінцями, життя стає набагато складніше, ніж раніше. Більш ніж 85 відсотків українців, які живуть від зарплати до зарплати, все більше потребують допомоги, щоб вирішити свої фінансові проблеми, коли великі рахунки не дозволяють вільно зітхнути. Ми знаходимося в Києві, щоб допомогти Вам у важкі часи. Навіть погана кредитна історія або не виплачені кредит не стане перешкодою для отримання кредиту під заставу нерухомості. Процедура отримання позики дуже проста, наші фахівці опрацюють Ваш запит за лічені хвилини. Також, ви можете скористатися онлайн заявкою

У разі поганої кредитної історії та відсутностi заставного майна ви можете отримати невелику суму кредиту, до 20 000 гривень, без застави, без поручителів, без довідки про доходи. Про умови такого виду кредиту читайте тут

кредит под залог недвижимости

Наша компанія зможе допомогти Вам отримати кредит під заставу квартири, будинки, землі, майна в будь-який час доби. Ваше майно стане ключем до отримання готівкових коштів протягом лічених годин. Якщо Вам треба покрити несподівані рахунки, медичні витрати або інші витрати, переконайтеся особисто, що наші фахівці зможуть Вам допомогти в найкоротші терміни. Наберіть нас за номером (067) 622-13-33, щоб отримати кредит під заставу нерухомості.

З мінімальним набором документів Ви можете отримати готівкові кошти менше ніж через годину, без будь-якого занепокоєння і штрафів за дострокове погашення. Це означає, що у Вас є можливість закласти будь-яке нерухоме майно та вирішити раптово виниклі фінансові потреби без будь-якої напруги. Також Вам варто звернути увагу що ми видаємо кредити пiд залог авто.

Ми маємо великий досвід, а кредитування під заставу нерухомості це наша щоденна практика, що дає нам відмінне розуміння потреб кожного клієнта, так що отримати кредит під заставу квартири в Києві буде відмінним варіантом вирішення проблем.

Переваги отримання кредиту під заставу квартири у нас

Спрощений процес щоб Ви могли отримати приватний позику як можна швидше. Більшість людей, при згадці позики під заставу нерухомості, думають про черги і довге очікування, яке може тривати тижнями. У компанії Euro Standard ми максимально спростили процес і тепер кредити під заставу квартири можуть бути видані протягом декількох годин. Отримати гроші під заставу нерухомості простіше, ніж Ви могли подумати. Все що потрібно – це Ваше посвідчення особи і документи на нерухомість і ми зможемо допомогти Вам у важкій ситуації.

Ніякої перевірки кредитоспроможності і швидке підтвердження. У нас немає ніякої перевірки кредитоспроможності. Ми в найкоротші терміни оцінимо Вашу нерухомість і видамо кредит до 90% від вартості. Наша процентна ставка – від 1% і є однією з найнижчих на ринку

Швидка видача, без довідки про доходи, без поручителів. Наша команда чудово розуміє, що кредити повинні бути видані як можна швидше. Тому ми робимо все щоб прискорити цей процес. Гроші можуть бути на Вашій банківській карті або у Вас в руках протягом години.

Автор: Марина Львовська

5/5 - (количество голосов - 8)
ipoteka

Іпотека заміської нерухомості. Особливості. Відмінності. Поради професіоналів

Вложениям в банк мало кто в наше время верит. А вот вложение в недвижимость – очень оправданный вариант распоряжения собственными финансами. Появилось даже понятие «доходная недвижимость», то есть недвижимость, которая приносит своему владельцу доход. Именно поэтому ипотека загородной недвижимости так популярна. Покупают и для себя лично, и для заработка в случае дальнейшей передачи в аренду.

Оцените нас

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.