Новини і статті від EURO STANDARD – це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Новини

на изображении автозаправка

Ринок палива України, чого очікувати найближчим часом

Паливо в Україні продовжує дешевшати. Минулого тижня ціна на бензин різко обвалилася практично на одну гривню. Причин такого падіння кілька:

  • різке здешевлення сирої нафти в світі;
  • стрімке падіння попиту на паливо в Україні.

На изображении доллар в респираторной маске

Де швидко отримати гроші під час карантину?

Пандемія Коронавіруси внесла корективи, в здавалося, нашу звичайну і розмірене життя. І найстрашніше – тисячі жертв по всьому світу, які, на жаль, не змогли перебороти цю інфекцію. Сотні тисяч продовжують боротися з нею, в надії, повністю одужати.

kredit_v_Ukraine

Що там на ринку кредитів України?

Сьогодні ми продовжимо розглядати сферу фінансів, яка міцно закріпилася в суспільстві. Попередній матеріал ви знайдете тут. Весь капіталістичний світ зав’язаний на кредитних відносинах місцевого населення. Житло, транспорт, навчання, медицина і т.д. на все можна отримати кредит. В Україні, дана сфера фінансових операцій, але на жаль, не в тих масштабах, де така послуга з’явилася.

credit_2020_ua

Епоха чесних кредитів

З 19 січня вступлять зміни в закон “Про захист прав споживачів фінансових послуг”. Зовсім скоро банки будуть зобов’язані надавати повну інформацію про себе або про послугу.

runok_zemli_ukraine_kiev

В Україні з’явитися фіксована ціна за гектар землі?

У новому, ще не чинному законопроекті про ринок землі України, депутати хочуть прописати норму фіксовану ціну за 1 гектар сільськогосподарської землі не може нижче бути грошової оцінки, приблизно 25 – 30 тис грн. Існувати така норма буде до 1 січня 2030 року.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати
кредит під заставу автомобіля.
Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.