Новини і статті від EURO STANDARD – це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Кредит під заставу нерухомості

kredit_v_Ukraine

Що там на ринку кредитів України?

Сьогодні ми продовжимо розглядати сферу фінансів, яка міцно закріпилася в суспільстві. Попередній матеріал ви знайдете тут. Весь капіталістичний світ зав’язаний на кредитних відносинах місцевого населення. Житло, транспорт, навчання, медицина і т.д. на все можна отримати кредит. В Україні, дана сфера фінансових операцій, але на жаль, не в тих масштабах, де така послуга з’явилася.

credit_2020_ua

Епоха чесних кредитів

З 19 січня вступлять зміни в закон “Про захист прав споживачів фінансових послуг”. Зовсім скоро банки будуть зобов’язані надавати повну інформацію про себе або про послугу.

runok_zemli_ukraine_kiev

В Україні з’явитися фіксована ціна за гектар землі?

У новому, ще не чинному законопроекті про ринок землі України, депутати хочуть прописати норму фіксовану ціну за 1 гектар сільськогосподарської землі не може нижче бути грошової оцінки, приблизно 25 – 30 тис грн. Існувати така норма буде до 1 січня 2030 року.

likv_credit

Іпотечна ліквідність

Кредит на ліквідність – це вид кредиту, який гарантується вашою власністю, який дозволяє вам отримувати великі суми для задоволення найрізноманітніших потреб, для здійснення проекту або просто для фінансування покупки. Це кредит без обмежень, і для нього не потрібно декларація про спосіб і конкретної мети використання.

kredit-kiev

Що там на ринку кредитів?

Після багаторічної політичної і як наслідок економічної кризи, наша країна повертає втрачені позиції у фінансовому секторі. Минулої осені, Верховна Рада, попрацювала на славу. Прийняті важливих законів, до того ж мораторій на перевірку бізнесу і т.д., лише зміцнили привабливість України для своїх і іноземних інвесторів. Як наслідок, наша гривня – лідер по зміцненню серед усіх національних валют країн, що розвиваються. Потенційний закон ринку землі, може вивести кредит під заставу нерухомості, в даному випадку земельної ділянки на новий рівень.

nedvizhizhimost_kiev

Позика під заставу нерухомості – звичайна справа в античному світі

Не дивуйтеся, кредитні відносини між населенням планети, з’явилося задовго до винаходу Демократії в Стародавній Греції. Вперше, кредити під заставу сільськогосподарських земель і будівель, видавали в Китаї, більше 3000 років до н.е. Та у Стародавньому Єгипті, того ж періоду.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати
кредит під заставу автомобіля.
Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.