EURO STANDARD - швидко і надійно!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Про нас

Кредит під залог авто

Бажаєте заощадити Ваші кошти і час? Якщо Ваша відповідь «так», тоді ви потрапили за адресою! наш автоломбард заощадить ваші кошти і час. Ми знаємо все про авто. Вільний грошовий ресурс дозволяє нам оперативно видавати позики. Видаємо до 91% від ціни автомобіля, кредитуємо від 0,2%.

Викуп авто

Ви приїхали до нас – ми швидко і без зволікань викупили Ваше авто. на автовикуп піде не більше пари годин. Ми швидко купимо Ваше авто за реальною ціною. Ніяких прихованих комісій і відсотків, в основних позиціях договору прописано все, що стосується угоди. Викуповуємо також машини після ДТП – дорого і надійно. Ви отримаєте до 91% від вартості Вашого авто на ринку.

Кредити під заставу нерухомості

Ми допоможемо Вам видати кредит під заставу квартири, будинки, землі, майна в будь-який зручний для Вас час. Ваше майно стане ключем для отримання готівкових коштів. На це піде не більше декількох годин. Наш пріоритет – це довгострокові відносини. Якщо Вас застали зненацька медичні витрати, неоплачені кредити або інші фінансові проблеми, можете переконатися особисто, що наші фахівці зможуть Вам допомогти в найкоротші терміни.

Розміщення інвестицій

Інвестиції під заставу — кращий метод отримати швидкий і високий відсоток доходу. Ви інвестор і повинні видавати гроші під заставу тільки справжнім бізнесменам. Наші клієнти приходять не потребами, а з конкретними цілями. Ми вже більше 7 років видаємо гроші під заставу авто, нерухомості. Ви не втратите свої кошти, ми гарантуємо безпеку вкладів і страхуємо від ризиків кожного нашого інвестора.

Телефонуйте вже зараз!

Оцените нас

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.