Новини і статті від EURO STANDARD - це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

кредит под залог авто

Tucson кредит под заставу авто

Hyundai Tucson, 2014

Рік випуску: 2014;
Проіг, км: 48 600 км;
Коробка передач: автомат;
Стан: не битий;
Кермо: лівий;
Привід: передній;
Колір: чорний металік;

автоломбард в условиях карантина в Киеве

Взяти кредит під заставу авто в умовах карантину

Як стало відомо, продовження карантину в Україні неминуче. Уряд вже анонсувало його продовження до 12 травня з якимись послаблениями. І як результат, тисячі українців будуть змушені шукати кошти для існування.

Чи варто купувати заставне авто?

Ринок заставного майна добре розвинений в Україні. Послуга кредит під заставу авто користується великою популярністю у населення. І як ви зрозуміли, далеко не всі позичальники йдуть умовами угоди, або не змогли повністю погасити кредит. Так і сформувався ринок заставних авто.

camry_2002_avtolombard

Toyota Camry, 2002

Рік випуску: 2002;
Пробіг, км: 225 000 км;
Коробка передач: механіка;
Стан: не битий;
Кермо: лівий;
Привід: передній;
Колір: сріблястий металік;

kredit-kiev

Що там на ринку кредитів?

Після багаторічної політичної і як наслідок економічної кризи, наша країна повертає втрачені позиції у фінансовому секторі. Минулої осені, Верховна Рада, попрацювала на славу. Прийняті важливих законів, до того ж мораторій на перевірку бізнесу і т.д., лише зміцнили привабливість України для своїх і іноземних інвесторів. Як наслідок, наша гривня – лідер по зміцненню серед усіх національних валют країн, що розвиваються. Потенційний закон ринку землі, може вивести кредит під заставу нерухомості, в даному випадку земельної ділянки на новий рівень.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.