Карантинне автострахування

страховка осаго в Украине

Михайло Саакашвілі, голова виконавчого комітету реформ в інтерв’ю одному телеканалу розповів своє бачення розмитнення автомобілів. Чому ми звернули увагу на його виступ, адже автострахування в Україні невід’ємна при реєстрації будь-якого авто.

Що може спростити процес розмитнення

Саакашвілі пропонує спростити формулу. Прибрати митних брокерів, а документи людина повинна самостійно запевнити. Так само потрібно враховувати ціну на транспортний засіб: поле для маніпуляцій. А вартість розраховувати зі статистичних даних, як рік випуску, об’єм двигуна.

Скільки авто імпортували в Україну в 2020 році

За перший квартал, було ввезено 127 200 транспортних засобів на суму близько 1 мільярда доларів. Порівнюючи з аналогічним періодом року раніше, імпорт впав аж на 44%. Найменше ввезли легкових авто. Якщо говорити в цифрах:

  • легкових автомобілів ввезли 115,8 тис. (на 46% менше ніж в 2019);
  • вантажні машини: 10,9% (на 2% більше);
  • автобусів завезли всього 500 шт. (Більше на 5%).

Постачальниками нових авто були такі країни:

  • Японія (4575 одиниць);
  • Румунія (3849 штук);
  • Китай (3335 штук).

Лідерами поставок підтриманих машин були: ФРН (26 425 шт.), США (15 723 шт.), Франція (10 177 шт.)

Страхові поліси в Україні

У 1 кварталі цього року, договорів по ОСАГО було підписано 1,8 млн. Шт., Що на 0,5% більше такого ж періоду роком раніше. Виплачено 684 млн грн, більше на 15,1%, ніж у 2109 році. Всього постраждалим виплачено – 37 500. У середньому, страхові компанії виплачують в 2 рази менше коштів ніж отримують. Загальна сума страхових платежів зросла на 20% і становить 1,3 млрд. гривень.

Скільки чекати виплат за полісом?

Середній термін виплат за страховками скоротився на 1 день і зараз становить 69 діб. За системою ПУУ (пряме врегулювання збитків) прискорення виплат на 6 днів, до 41 діб.

Що робити власнику автомобіля, якщо страхова не хоче платити

На жаль, не завжди виходить отримати виплати по страховому полісу. Неприємна ситуація може перешкодити зосередиться на проблемі. Але зневірятися не варто. Будь автоломбард Києва та України може зробити автовикуп будь-якого автомобіля, від цілого до аварійного, тотального, елітного. Пам’ятайте, терміновий викуп авто після дтп заощадить час і дозволить ще й заробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>