Новини і статті від EURO STANDARD – це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

кредит под залог квартиры

kredit_v_Ukraine

Що там на ринку кредитів України?

Сьогодні ми продовжимо розглядати сферу фінансів, яка міцно закріпилася в суспільстві. Попередній матеріал ви знайдете тут. Весь капіталістичний світ зав’язаний на кредитних відносинах місцевого населення. Житло, транспорт, навчання, медицина і т.д. на все можна отримати кредит. В Україні, дана сфера фінансових операцій, але на жаль, не в тих масштабах, де така послуга з’явилася.

Bav_lombard

Угорський державний ломбард

Угорський аукціонний зал і державний ломбард, налічує понад 240 років історії. Сьогодні, ця будівля – туристичне місце сучасної Угорщини. Він по праву вважається місцем народження мистецтва, адже, однією з його сфер – це просування і реклама молодих художників. Крім того, тут часто залишають на збереження, світові шедеври мистецтва.

credit_2020_ua

Епоха чесних кредитів

З 19 січня вступлять зміни в закон “Про захист прав споживачів фінансових послуг”. Зовсім скоро банки будуть зобов’язані надавати повну інформацію про себе або про послугу.

likv_credit

Іпотечна ліквідність

Кредит на ліквідність – це вид кредиту, який гарантується вашою власністю, який дозволяє вам отримувати великі суми для задоволення найрізноманітніших потреб, для здійснення проекту або просто для фінансування покупки. Це кредит без обмежень, і для нього не потрібно декларація про спосіб і конкретної мети використання.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати
кредит під заставу автомобіля.
Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.