Страховка. Усі види страховок.

Швидко надаємо страховий поліс!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Страхові поліси

З кожним днем люди все більше переживають за свій захист і здоров’я, щоб була гарантія стовідсоткової підтримки в ризикованих ситуаціях. На сьогоднішній день страховки є одним з головних пунктів грамотних економічних і медичних відносин для відшкодування збитку. Застрахувати сьогодні можна все: автомобіль, нерухомість, інше майно, здоров’я, частина тіла і навіть домашню тварину.


Загальнодержавний сервіс отримання електронних полісів автоцивілки і КАСКО.

Сервіс дозволяє купити автостраховку онлайн! Порівнюйте і вибирайте пропозиції ОСАГО і КАСКО онлайн від кращих страхових компаній України. Сервіс допомагає швидко оформити автостраховку без виїзду і техпаспорта автомобіля цілодобово 24/7.


Страховка, яка вона

Нічого так не гарантує відшкодування втрат, особливо фінансових, в будь-якому нещасному випадку, як страхування. Це відмінний захист від фінансових втрат. Сьогодні по страховці можна вилікувати зуби, сходити майже до будь-якого лікаря, відшкодувати за операцію, покрити ремонт автомобіля, який ви випадково могли б зачепити коли поспішали на роботу. Не забуваємо і про поїздки за кордон, особливо, якщо ви відправилися в спортивний або екстремальний тур. Тут туристична страховка не просто потрібна для перетину кордону, але і для гарантії того, що якщо раптом станеться нещасний випадок, наприклад, впали з лиж, і Вас обов’язково прийме лікар і надасть необхідну медичну допомогу.

У країнах Європи і Америки куди б ви не пішли, у вас будуть питати страховку. Починаючи з прикордонного контролю, закінчуючи готелем і парком атракціонів. Україна тільки набирає розгін в цій сфері. Але приватні клініки вже можуть не пустити без страховки, а дорожньо-транспортну пригоду і зовсім вже складно уявити без страхового агента і без очікування виплат.

Історія страхування в Україні

В Україні перша страхування компанія виникла не такому далекому 1863 році в Полтаві, вони страхували нерухомість меценатів і купців від вогню. За пару років з’явилися філії і в інших великих містах: в Києві, в Харкові і в Одесі. Тоді договори укладалися відразу на кілька років і тим, хто страхувався надавався величезний ряд пільг.

А ось особисте страхування з’явилося вже в 30-х роках 19 століття і з усіх послуг монопольної компанії, найбільше страхували саме капітал.

Займалися страхуванням товариства взаємного страхування, акціонерні товариства та ощадні каси. Під кінець 19 століття вже з’явився величезний спектр страхових послуг. Уже страхували не тільки капітал і від вогню, почали відшкодовувати збиток і за пошкодження нерухомості, транспорту, великі вантажі, одяг, тварин і почали страхувати життя.

Дуже довгий час найпопулярнішим видом страхування залишалося страхування від вогню нерухомості, підприємств і земель. Але під час правління Радянської влади страхування перебралося в руки уряду і нерівно розвивалося. Обов’язковою вважалося страхування будь-якого виду виробництва. Існувало також і добровільне страхування майна громадян. А от страхування життя трохи відійшло на другий план і не охоче розвивалося.

Але державою було введено обов’язкове страхування працівників підприємств на випадок смерті, втрати працездатності, і втрату годувальника. Так тривало до 1990 року, поки уряд СРСР не прийняли «Положення про акціонерні товариства та товариства з обмеженою відповідальністю». До цього моменту існувало тільки дві компанії і то контрольовані державою. Але «Положення» змінило все в сфері радянського страхування. Після того, як Україна стала незалежною державою, страхова діяльність стала великими темпами розвиватися.

Страхування в наш час

Згадайте тільки початок 2000-х, коли страхування автомобілів було більш ніж обов’язково і стояло безліч машин укритих рекламними тентами вздовж трас і в місцях великого скупчення автомобілів. Страховка машини була обов’язковою, але яка тоді особливо уваги не надавали.

Туристична страховка була важлива і навіть в перші роки незалежності України. Без туристичної страховки могли не випустити і не випускають до сих пір.

Які види страховок ми маємо зараз

Якщо раніше доводилося не просто шукати страхову компанію в інтернеті, а дізнаватися через довідники, знайомих і родичів все про страховки і компанії, які їх надають. Необхідно було приїжджати в офіс і витрачати багато часу на ознайомлення з кожної з страхових компаній.

Зараз же ви можете переглянути повний перелік як державних страхових компаній, так і комерційних і навіть європейських і американських організацій в інтернеті. І навіть більше, ви можете оформити страховку онлайн не виходячи з дому на все, що вам необхідно.

Схема оформлення страховки онлайн

Зараз можна на одному сайті вибрати страховку яка вам необхідна, далі вибрати страхову компанію, заповнити заявку на страховку, оплатити її онлайн і отримати страхові документи або страховий поліс.

Тенденція переходити в інтернет простір дуже позитивно позначилася на громадянах і пішла позитивна хвиля масового страхування всіх видів. Сервіс онлайн страхування працює у всіх куточках України. Головне, щоб у Вас був вихід в інтернет.

З переваг онлайн страхування можна віднести:

1) Вам не доведеться збирати великий пакет документів і наносити візити страховим агентам;

2) Страховий поліс online на вашу електронну пошту за короткий проміжок часу;

3) У Вас завжди є доступ до вашого полісу на телефоні або планшеті;

4) Всі документи є офіційними.

Страхування автомобіля – автоцивілка КАСКО і ОСАГО

На даний момент страхування автомобіля є обов’язковим. Ви можете вибрати одне з двох: автоцивілку ОСАГО або КАСКО страхування.

Які відмінності між ними?

КАСКО є страхування різних транспортних засобів від викрадення, пошкоджень і розкрадання. Тобто, це просто страхування автомобіля, комплексний захист, яка не включає в себе відшкодування збитків в разі серйозного ДТП. Купуючи КАСКО страхування, в залежності від обраної страхової програми, але компанія зобов’язана буде вас забезпечити наступним мінімальною кількістю послуг: евакуація автомобіля в будь-який момент і в будь-якому місці при поломці і несправності, техпідтримка 24/7, захист від пожежі, стихійних лих, викрадення і виплата без довідок при незначному ДТП.

Автоцивілка ОСАГО і КАСКО

Страховка ОСАГО – це комплексне страхування на всі види і випадки ДТП. Найкраща фінансовий захист при аварії, чи була ваша вина події або ви постраждала сторона, не має значення, адже саме ОСАГО створено для того, щоб ви уникали зайвих проблем в разі дорожньо-транспортних пригод.

Автоцивілка є обов’язковою на законодавчому рівні, з цього варто уважно вивчити компанію у який ви збираєтеся оформляти ОСАЦВ. Мінімальним при оформленні стандартного пакета ОСАГО повинно бути: швидке матеріальне відшкодування потерпілій стороні, державний ліміт страхування майна до 100 тисяч гривень, а здоров’я і життя до 200 тисяч гривень.

Так названа «автоцивілка» є вашою матеріальною гарантією і безпекою як водія так і пасажира в разі ДТП. Обов’язкову законом автоцивілку можна доповнити спеціальними спецпропозиціями компаній, а саме додатковим страховим полісом ОСЦПВ, який включає в себе підвищений страховий ліміт.

Туристична страховка, «Зелена карта» або «Green card»

Green card або автомобільна туристична страховка потрібна для виїзду за кордон на власному автомобілі. Це теж КАСКО тільки міжнародного стандарту.

Але дана страховка стосується не тільки виїзду за кордон на машині, страховка обов’язкова для будь-якого виїзду за кордон. Вона включає в себе на матеріальний захист у разі нещасного випадку. Так само додатково ви можете оформити страховку на багаж, затримку або скасування рейсу, страхування на втрату документів за кордоном і юридичну допомогу, медичне страхування. Так само, рекомендуємо вам оформляти додаткову страховку на активний відпочинок. Сюди ставитися будь-який вид спорту: лижі, сноуборд, дайвінг, альпінізм і т.д ..

ДМС або медичне страхування

Даний вид страховки більш поширений в компаніях і підприємствах. Колективне страхування, як показала практика, дуже важливо і входить в соціальний пакет при офіційному працевлаштуванні. Добровільне медичне страхування включає в себе першу швидку і невідкладну допомогу, покриває витрати на стоматологію, профілактичні та лікувальні процедури, якщо це передбачено вашим страховим пакетів, а так само персональна медична техпідтримка, покриття і доставка медикаментів.

Так само набирають популярності страхування нерухомості та майна та страхування життя від нещасного випадку.

Хочемо зазначити, що онлайн страхування набагато дешевше звичайного «паперового», а юридична сила документів однакова. У випадку з ОСАЦВ або КАСКО зараз не надає проблем, якщо в разі перевірки ви покажете інспектору-поліцейському електронний страховий поліс. Теж саме стосується і надання поліса в медичних установах або при перетині кордону. Але про всяк випадок страхові компанії радять мати при собі роздруковану форму страхового поліса.

Ви ще сумніваєтеся в придбанні страховки онлайн? Приділіть всього 10-15 хвилин, замість кількох годин в офісах страхових компаній і отримаєте необхідний Вам страховий поліс на e-mail.

Оцените нас

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.