Новини і статті від EURO STANDARD – це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Автоломбард

на изображении автозаправка

Ринок палива України, чого очікувати найближчим часом

Паливо в Україні продовжує дешевшати. Минулого тижня ціна на бензин різко обвалилася практично на одну гривню. Причин такого падіння кілька:

 • різке здешевлення сирої нафти в світі;
 • стрімке падіння попиту на паливо в Україні.

Чи варто купувати заставне авто?

Ринок заставного майна добре розвинений в Україні. Послуга кредит під заставу авто користується великою популярністю у населення. І як ви зрозуміли, далеко не всі позичальники йдуть умовами угоди, або не змогли повністю погасити кредит. Так і сформувався ринок заставних авто.

kredit-kiev

Що там на ринку кредитів?

Після багаторічної політичної і як наслідок економічної кризи, наша країна повертає втрачені позиції у фінансовому секторі. Минулої осені, Верховна Рада, попрацювала на славу. Прийняті важливих законів, до того ж мораторій на перевірку бізнесу і т.д., лише зміцнили привабливість України для своїх і іноземних інвесторів. Як наслідок, наша гривня – лідер по зміцненню серед усіх національних валют країн, що розвиваються. Потенційний закон ринку землі, може вивести кредит під заставу нерухомості, в даному випадку земельної ділянки на новий рівень.

otsenka_avtolombard_kiev

Оцінка майна, затребувана професія XXI століття.

Кожен з нас, хоча б раз в житті, буде мати потребу в послугах оцінювача. Коли саме? Наприклад отримати, або правильніше сказати, вступити у спадок. Або ж ви звернулися в автоломбард. Перед підписанням угоди, ваше авто має бути оцінений. Без попереднього оцінювання вартості, взяти кредит під заставу авто неможливо.

Оцінювач? Хто це?

Це людина, яка має диплом економіста, з досвідом роботи в цій сфері більше 2-х років. Його вважають фахівцем, здатним оцінювати нерухоме та рухоме майно, інтелектуальну власність і т.д. Сама професія з’явилася, в Східній Європі, в середині XIX століття. Оціночна діяльність – важливий етап, багатьох угод. І завдання послуги оцінка майна, дати найбільш точну ціну, розглянутого об’єкта.

Існують такі види даної сфери:

 • Рухома власність (автотранспорт, обладнання).
 • Нерухомість (квартира, будинок, приміщення, земля і т.д.).
 • Бізнес.
 • Інтелектуальна власність.
 • Нематеріальні активи.
 • Збитки (наприклад, від пожеж, затоплень).

У чому важливість даної послуги?

Чи хочете ви отримати кредит під заставу нерухомості? Без оцінки майна ніяк. У нерухомості, є популярні сфери кредитування і не зовсім. Найбільша вірогідність отримати кредит під заставу квартири, працює в великих містах України. Це золота жила для кредиторів. Тому умови угоди, будуть вигідніше для позичальника. Тому точно оцінити своє житло, для потребує засобах, це найкращий варіант вигідної угоди. Наступним за популярністю, в великих містах нашої країни, кредит під заставу авто.

Автоломбард, як популярна сфера оцінки майна.

Кредитування під заставу авто, останні 10 років користується популярністю. Сучасний авторинок перенасичений, транспортними засобами в річному діапазоні, ста років. Серйозно, Автомобіль 20-х років, ХХ століття, в Україні можна знайти. Найбільш за все, в Києві, столиці нашої великої країни. Але такі авто, по вулицях не їздячи. Побачити їх можна на виставках ретро машин, або в невеликої кількості колекціонерів. Інший варіант зустріти вітчизняний автопром, часів 1900-1920 року, у вигляді невідновного металобрухту, визначити який допоможе тільки експертиза.

Або новий Tesla Cybertruck, який випустять тільки в 2021. Перший українця замовив даний автомобіль, здійснив покупку через 3 дні після презентації пікапа. Все це майно, яке може бути оцінений.

Оцінка авто після ДТП

Стан доріг України, проблема не тільки нашого, але і як мінімум наступного покоління. Шанс потрапити в аварію в межах міста Київ, на не освітлених ділянках, та ще й в нічний час зростає. Тому, оцінка автомобіля після ДТП, важливий елемент хоч якийсь грошової компенсації, пригоди.

Оцінивши свій транспорт, можна скористатися наступною послугою, як викуп авто після ДТП. Дуже зручно, все вирішується на місці пригоди, з розумінням до потерпілого. Проводитися оцінка битого авто, з можливим подальшим викупом.

avtolombard_KB_kiev

Кредит під заставу автомобіля, чи врятує в скрутну хвилину

Змоделюємо ситуацію, комусь потрібна була велика сума грошей і він зважився закласти своє майно. Кращим варіантом буде власний автомобіль. Причин, кілька:

 1. Машина буде зберігатися на спеціальному парковому місці, під охороною;
 2. Про витрати коштів і часу на утримання автомобіля.

Основна перевага такого методу позики, є швидкість вирішення і без вивчення кредитною історією. Приватні установи, можуть видати грошові кошти, навіть якщо буде погана кредитна історія. Вона їх не зацікавить. Потенційному позичальникові необхідно буде надати мінімальний пакет необхідних документів:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • право на володіння власністю.

Рішення приймається близько двох годин. З великою ймовірністю позитивної відповіді. Сума позики може досягати 90% вартості авто. Сплачується готівкою в зручній валюті. Якщо терміново потрібна велика сума грошей, то кредит під заставу авто кращий вибір.

Особистий транспорт — хліб сім’ї?

Вихід є. Автоломбард, в Україні, з’явився зовсім недавно. Ще пізніше, можливість взяти кредит під заставу авто з правом водіння. Унікальний випадок, коли видаються грошові кошти, а транспортний засіб залишається у власника. Позичальник може спокійно керувати і заробляти гроші на своєму автомобілі, поступово погашаючи кредит.

Заробити на авто після ДТП?

Автовикуп, б / у машин або викуп автомобіля після ДТП, з появою, стрімко зріс серед автомобілістів України. Ні для кого не секрет, що дороги нашої країни, схожі, скоріше на поле бою, ніж на асфальтований транспортний шлях. Додати уже зношений вітчизняний автопром. Тож не дивно, чому ринок битих машин такий популярний. Процедура дуже проста:

 • огляд автомобіля;
 • його оцінка;
 • підписується угода;
 • кошти виплачують на місці готівкою..

Ринки б/у і битих машин показує стійке зростання попиту навіть в період рецесії країни.

Все в одному місці

Знайти автоломбард цілодобово, можливо тільки в великих мегаполісах. У Києві, зовсім небагато таких компаній, що надають подібні послуги 24 години на добу. Останні пару років, приватні фінансові організації, почали розширювати послугу кредит під заставу. Перелік послуг київських компаній:

 • кредит під заставу майна (машина, нерухомість, земельні ділянки);
 • викуп б/у авто і після дтп;
 • страхування;
 • оцінка майна;
 • швидкі кредити.

Головна перевага таких установ, у швидкому отриманні коштів, як готівкою, так і можливістю отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії, без зайвих питань. До того ж, в таких фірмах, часто буває можливість необмеженої пролонгації угоди. Часто бувають акції, або програма лояльності. Підібрати собі зручний автоломбард в Києві, можливо. З кожним роком таких послуг стає більше, умови стають краще.

 

kredit_kb_kiev

Скільки і на що брали кредити українці останнім часом

Фраза “взяти кредит” у багатьох українців викликає негативні асоціації, як страх потрапити в боргову яму і загрузнути там. Іпотечний кредит, практично не розвинений, банки просто не готові кредитувати населення 18-35 років, а важка економічна ситуація в країні лише погіршують ситуацію. А ось у наших більш процвітаючих сусідів фактично все життя проходить в борг.

kredit_pod_zastavu_avto

Кредит під заставу машини, хіба це вигідно?

І на хороших, для позичальника, умовах. За своєю суттю, автоломбард – той же ломбард, але видає позику під заставу авто. Останнім часом дане кредитування стає все більш популярним серед населення України. На жаль, рівень життя не встигає за зростанням цін, а політичні кризи, в нашій країні, тільки посилюють зубожіння громадян. Але коли ж з’явився цей вид послуги і де?

Машина в автоломбард под залог

Беремо кредит під заставу автомобіля

КОМПАНІЯМ І приватних позичальників СЬОГОДНІ НАДАЄТЬСЯ МОЖЛИВІСТЬ ЛЕГКО поправити своє становище взявши кредит ПІД ЗАСТАВУ АВТОМОБІЛЯ.

Для фірми або ф.о.п в тому числі і короткострокова неплатоспроможність має властивості створити часті вельми заморочливі неприємності і стати завданням при якій навіть потужні компанії можуть залишитися зовсім не мають жодної можливості вирішити їх. Наприклад, навіть через несподіване великого авансового платежу при грошових труднощах, особливо після закінчення 3-го фінансового року оплата податку перетворюється в пристойну заборгованість. І звичайно ви ніяк не зможете відновити виплату згідно зі своїми зобов’язаннями в кількості декількох місяців, ви можете втратити службовців і та швидше за все не оговталася від проблеми з ліквідністю. У таких випадках на допомогу можуть прийти автоломбарду надають можливість компаніям в терміновому порядку повернути мобільність і забезпечити довготривалу стабільність виконання договірних зобов’язань.

Кредит під заставу авто дає можливість вам не зупиняти Ваш робочий процес, а з повною мірою розпоряджатися своїм легковим і не тільки автопарком. І що дуже важливо для Вас: ви зможете міняти на більш свіжі казенні авто на відміну від умов пропонованих від звичайних ломбардів! При такому способі кредитування, ви зможете відняти витрати і офіційно внести дані в податкову декларацію. Користуйтеся нашим правильним кредитом і нашим впевненим перевагою згідно зіставивши потреба в ресурсі з повсякденною необхідністю оборотних коштів!

Переваги автоломбарду

АЛЬТЕРНАТИВА БАНКУ З ВЕЛИЧЕЗНИМ ДІАПАЗОНОМ ПРОПОЗИЦІЙ – СТАНЕ ЗРУЧНИМ РІШЕННЯМ ВАШИХ часових утруднене, ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШАТИСЯ МОБІЛЬНИМ А ТОБТО СВОБОДНО ПЕРЕСУВАТИСЯ НА СВОЄМУ АВТО.

Автоломбарди пропонують людям з гострими грошовими потребами індивідуальне і гнучке решеніе.Сотруднікі знають, що причини дефіциту ліквідності можуть бути різними. Наприклад, ви програли позов про вимогу оплати за вашу продукцію або послуг згідно з договором, або інші приватні борги?

У вашій компанії трапилися фінансові труднощі, і у вас тимчасово відсутній дохід? Все це випадки, які ми вже вирішили для наших клієнтів! До вас і вашому фінансовому становищу повинні серйозно поставитися і максимально вирішити ваші проблеми за вас.Помогать цілком можливо-без поручителя або аудиту Вашого доходу!

Велике переваги перед звичайними автомобільними ломбардами має автоломбард від Євро Стандарт: Ви негайно отримаєте гроші за свій транспортний засіб і використовуйте автомобіль собі на втіху, а не позичайте його! В посилання ви отримаєте професійну оцінку вашого автомобіля від навченого персоналу в рамках індивідуального гнучкого пропозиції при, гарантії кращих умов. Обов’язковий розгляд будь-яких письмових та усних заявок будь-якої кількості позичальників!

Автор: Марина Львовская

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати
кредит під заставу автомобіля.
Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.