EURO STANDARD $$ EURO STANDARD г. Киев, ул. Киквидзе 30

Автовикуп. Викуп авто після ДТП, аварії, в будь-якому стані по Україні та Києву

Викупаємо дорожче всіх!

Швидко! Дорого! Надійно!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Купуємо будь-які машини: цілі, аварійні, після ДТП, пожежі.

  • Швидко і дорого купимо Ваше авто в будь-якому стані
  • Економимо Ваш час
  • Автовикуп після ДТП
  • Оформляємо всі документи на місці
  • Розрахунок готівкою в лічені години
  • Прозора процедура угоди
  • Широкий діапазон сум
  • Будь-яка зручна валюта: USD, UAH, EUR
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Максимум уваги Вам і тільки Вам!

Автовикуп по містам України


Ви приїхали до нас – ми швидко і без зволікань викупили Ваше авто. Угода проходить за кілька годин. Послуга терміновий автовикуп по Києву і Україні проводитиметься на взаємовигідних умовах. Також пропонуємо послугу автовикуп після ДТП Київ і область. Отримайте до 91% від ринкової вартості Вашого авто.

Як швидко продати свій автомобіль?

Що треба зробити людині, яка бажає якомога швидше знайти покупця? Є кілька варіантів. В першу чергу, у Вас є можливість розмістити оголошення на інтернет порталах, присвячений автомобільній тематиці, це безкоштовно, але звузить коло клієнтів, так як далеко не всі використовують інтернет для пошуку. Також, ви можете розклеїти оголошення на вулиці і подати їх в газету. Це досить недорого, але не протримається довше одного дня. Крім того, Ви можете помістити наклейку про продаж машини на задньому склі Вашого транспортного засобу, але покупець може не встигнути записати номер. Багато людей їдуть продавати свій автомобіль на авторинок, але для цього потрібна сила-силенна вільного часу, яке є далеко не у всіх.

Всі перераховані вище варіанти займають багато часу і не обов’язково дадуть бажаний результат. Але ви можете скористатися нашим сервісом “Строковий автовикуп Київ” без витрат часу і нервів.

Послуги автовикупу, Одеса

 

Безкоштовна оцінка вашої машини

Дивлячись на технічний стан транспортного засобу – ми проводимо оцінку його вартості, спираючись на середню ціну такої машини на ринку. У будь-який зручний для вас час, Ви можете привезти свій автомобіль і ми підрахуємо його середню вартість. Наші фахівці зроблять це в найкоротші терміни, згідно з регламентом нашої компанії.

Безпека угоди

Прозорі умови Автовикуп. Офіційне оформлення, юридична підтримка процесу перереєстрації авто, складання акту купівлі-продажу. Процес оформлення – дуже швидкий і є абсолютно безкоштовним.

Економія ваших коштів і нервів

У Вас є можливість швидко продати авто за реальною ціною. Ми не беремо ніяких прихованих комісій і відсотків. Все що стосується угоди, прописано в основних позиціях договору.

Автовыкуп любого авто

Швидке переоформлення авто

Всі необхідні документи оформляються негайно. Можливість вигідно продати Вашу машину – наш шанс заслужити Вашу повагу і репутацію на ринку, тому ми продамо Вашу тачку в найкоротші терміни. Ми допоможемо без затримок продати Вашу машину, адже для Вас це прекрасний спосіб отримати гроші без довідки про доходи і в лічені години вирішити всі свої фінансові проблеми.

Якщо у Вас зовсім немає часу на те, щоб самостійно шукати надійних покупців, а потім ще й оформляти масу документів, то варто звернутися до нас. Наша компанія стане для Вас незамінним помічником.
Не втрачайте час! Сміливо звертайтеся в нашу компанію.

Переваги роботи з нами:

Автовикуп в Києві саме в нашій компанії – це зручний і безпечний сервіс. Якщо Ви хочете продати свою тачку, то знайте – ми купуємо за гідними цінами. Якщо ж Ви не хочете розлучатися зі своїм авто назавжди, отримаєте кредит пiд залог авто. Звертайтеся в будь-який зручний для вас час, ми працюємо без вихідних.

Ми гарантуємо викуп авто без затримок, відразу після Вашого звернення. Весь процес займе не більше декількох годин.

Вам не потрібно займатися тривалим оформленням всіляких паперів. Договір купівлі – продажу транспортного засобу, оформлення автомобіля, продаж – компанія бере це все на себе.

Послугою швидкий автовикуп скористалися вже сотні людей. Такий високий рівень довіри до нашої компанії обумовлений високими стандартами сервісу, сформованими завдяки багаторічному досвіду роботи в цій сфері. Ми Вам повернемо до 90% від середньоринкової ціни Вашого транспортного засобу. Автовикуп Київ – дорого і без зволікань купимо Ваш автомобіль.

Ми супроводжуємо Вас юридично на всіх етапах угоди, а також гарантуємо постійну підтримку на всіх етапах.

Що робити якщо автомобіль битий?

 

Вам потрібні гроші, продайте свій автомобіль після ДТП! Терміновий автовикуп в Києві дає можливість виручити гроші за биту машину і на них доглянути собі нову. Можете сміливо звертатися до нас, якщо треба терміново продати своє старе авто.

Крім того, ви зможете продати навіть кредитні авто! Також, ми надаємо безкоштовну оцінку вашого автомобіля. Наші фахівці проведуть огляд у зручний для вас час, під’їхавши до Вас. Одним словом, всі умови створені для зручності наших клієнтів. Клієнтам, які потребують велику суму грошей, ми надаємо кредит під заставу нерухомості.

Викуп авто в Києві – зручно, надійно, швидко. Без бюрократичної тяганини, нервів і витраченого часу.

Якщо Вам цікава історія Вашого автомобіля, наша компанія надає безкоштовну послугу ❝перевірити вiн код❞. Також наша компанія займається залученням інвестицій з гарантією захисту Вашого капіталу, докладніше про це Ви можете дізнатися на сторінцi інвестиції.

Автор: Марина Львовська

5/5 - (количество голосов - 1)

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.