Новини і статті від EURO STANDARD - це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

карантин выходного дня

Будут ли возмещать бизнесам за карантин выходного дня

Чи будуть відшкодовувати бізнесу за карантин вихідного дня

У Раді у справі фінансів, податкової та митної політики ВРУ сформований склад зі створення компенсаційних механізмів допомоги ресторанного, торгового і розважального бізнесу у період карантину вихідного дня. Уже здійснилося 1-е нараду поточної робочої групи.

Нагадуємо, що ви можете взяти кредит онлайн під 0% не виходячи з дому без відмови. Всього лише, необхідно залишити заявку онлайн, її розглянуть через 10-15 хвилин, і ви отримаєте свої гроші протягом 5 хвилин.


Беруть участь в засідання розглянули питання, що створився у бізнесменів до моменту початку карантину. У числі вказали прохань, які будуть сприяти в посібнику бізнесу: мораторій на огляди, податкові канікули, легкі і зрозумілі механізми кредитування малого і середнього бізнесу, дозвіл урядових держгарантій по кредитах мікро-, малого та середнього бізнесу, впровадження компенсаційного договору, допустимість одночасних сплат малому і мікробізнесу на відшкодування витрат на зарплату і орендну плату, відшкодування для співробітників, які не можуть працювати через карантин вихідного дня. В процесі розгляну даного питання виділялася потреба підготувати два документа, а точніше, проект для сприяють різних областей економіки на час карантину вихідного дня і зазначені пропозиції Кабміну для примусових змін.

У цьому брали участь депутати, спецпредставники міністерств, ЄБА, Захист союзу підприємництва, Федерації роботодавців та ряду профільних спілок і асоціацій, а саме Союзу кінематографії України, Українська ресторанної асоціації, представники сфери послуг.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.