Автоломбард у Харкові: кредит під заставу автомобіля.


Видаємо гроші швидко!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Автоломбард в Харкові. Кредит під заставу автомобіля

Авутокредит у Харкові

Лобмард авто видає кредити під заставу автомобіля в Харкові і це – правильний крок для вирішення фінансових питань. Ломбард авто саме той надійний фінансовий партнер, де ви можете взяти споживчий кредит під авто в Харкові на будь-які цілі. Головне, що Ви оформляєте кредит без довідки про доходи та поручителів. Завдяки спрощеній процедурі кредитування, ви можете отримати гроші в кредит всього за годину в нашому автоломбарді!
Наш автомобільний ломбард готовий прийти на допомогу будь-якому жителю Харкова і області, у якого є автомобіль.

Ми видаємо кредит під такі види транспорту:

  • Легкові автомобілі;
  • Вантажний транспорт;
  • Автобуси;
  • Тягачі і спецпріцепи;
  • Спецтранспорт.

Ви можете оформити кредит, залишивши в заставу автомобіль в нашому автолмобарде в Харкові за кілька годин на лояльних та прозорих умовах, а також під найнижчий відсоток в Харкові і області. У наших же інтересах надати Вам, клієнтові, якісний сервіс, швидке обслуговування і простоту угоди кредиту в ломбарді.

Умови видачі кредитів під заставу автомобіля в автоломбарді Харкова

Умови найпростіші на фінансовому ринку в Україні. Ви повинні бути власником автомобіля за техпаспортом або ж за генеральним дорученням. Видаємо до 90% від ринкової вартості автомобіля, що набагато більше ніж в інших ломбардах авто по Харкову.

Терміни кредитування під заставу машини в нашому ломбарді можуть бути абсолютно різні: від 2-х днів до 3-х років. Ми надаємо можливість пролонгації і дострокового погашення кредиту без зайвих комісій та пені.

Ми складаємо договір позики і застави без переоформлення автомобіля. Якщо Вам необхідна велика сума грошей, тоді рекомендуємо оформити кредит під автомобіль і поставити його на стоянку. Але ви також можете оформити позику і користуватися авто.

Документи необхідні для оформлення кредиту в ломбарді

Щоб оформити кредит під авто в Харкові в нашому ломбарді Вам потрібні з собою такі документи:

  • Цивільний паспорт України;
  • Ідентифікаційного коду;
  • Техпаспорт або генеральна довіреність на автомобіль.

Які авто приймає наш автоломбард в Харкові

Ми оформляємо кредит під машини молодше 2004 року випуску. Але завжди готові розглянути набагато дорослішим машину.

Моментальний кредит у валюті від 3,5% відсотків на місяць. Не переживайте що відсоток буде змінюватися. Зазначена в договорі ставка і тариф чітко зафіксована на весь термін кредитування.

Відсутність прихованих платежів – наша гарантія прозорості перед Вами. Експертна оцінка автомобіля, перевірки та нотаріальні послуги надаємо ми.

Оцените нас

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.