EURO STANDARD $$ EURO STANDARD г. Киев, ул. Киквидзе 30

Автоломбард у Києві та Україні. Кредити під заставу авто.

БЕЗ довідки про доходи! БЕЗ поручителів! БЕЗ зайвих питань!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Автоломбард EURO STANDARD – швидко і надійно!

  • Від 0.2% за місяць – ми пропонуємо найнижчу процентну ставку
  • На термін від двох місяців до трьох років
  • Ви можете отримати до 90% від ціни автомобіля
  • Без прихованих комісій
  • Без додаткових платежів
  • Широкий діапазон сум
  • Будь-яка зручна валюта: USD, UAH, EUR
  • Видаємо гроші під заставу авто, нерухомості, землі
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Максимум уваги Вам і тільки Вам!

Графік платежів (для розрахунку введіть дані в калькулятор)

МісяцьПлатіж всьгоПогашення тілаПроцентиЗалишок заборгованості

авто ломбард

Автоломбард що ж це таке і навіщо він потрібен?

У будь-якої людини можуть виникнути фінансові труднощі, або просто дуже терміново потрібні гроші на короткий термін.
Послуги автомобільного ломбарду, в першу чергу, адресовані людям, яким гроші потрібні не завтра, а вже сьогодні, зараз і негайно. Скільки ви готові віддати за можливість в будь-який момент отримати необхідну Вам суму грошей?

Ми зможемо допомогти з вирішенням даного роду проблем. Жоден банк не видасть кредит під заставу авто так оперативно, як ми.

Знайти автоломбард в Києві нескладно: таких десятки. Однак тих, які дадуть за Вашу машину адекватну ціну зовсім небагато.

Кредит пiд залог авто

Бажаєте заощадити Ваші гроші і час? Якщо Ваша відповідь «так», тоді ви потрапили за адресою! Кращий ломбард авто заощадить ваші гроші і час. Ми знаємо все про автомобілі і оперативно видамо Вам кредит під заставу автомобілів будь-якої марки. Вільний фінансовий ресурс дозволяє нам оперативно видавати позики. Видаємо до 90% від вартості автомобіля, кредитуємо від 0,2%.

Великий досвід роботи дозволив нам ідеально налагодити механізм роботи компанії, щоб він працював як годинник. Щоб не бути обдуреним пропонуємо Вам скористатися послугами справжніх професіоналів!

При незначному пакеті документів можна швидко отримати кредит під заставу автомобіля.

Кредит під заставу автотранспорту – часом найпростіший, прозорий і доступний спосіб для вирішення фінансових проблем. І це дійсно так, якщо ви співпрацюєте з хорошою фінансовою організацією, для якої власна репутація багато значить.

Ми і є така компанія!

Видаючи позики під заставу авто протягом багатьох років, ми добре вивчили всі потреби наших клієнтів і можемо надати Вам умови і сервіс найвищого рівня. Ви не зіпсуєте свою кредитну історію, прийнявши рішення не викуповувати своє майно. Автоломбард Київ – найкраще рішення, якщо ви опинилися в складній ситуації.

У нас найвигідніші пропозиції, в порівнянні з іншими організаціями видають кредити під заставу автомобіля. У нашій компанії цілий штат професіоналів, які зможуть дати точну і справедливу оцінку стану Вашого авто і встановлять його ринкову ціну.

Також при необхідності отримати невелику суму в найкоротший час ви можете скористатися послугою кредит онлайн.

Будь-який житель Києва і області, у якого є в наявності транспортний засіб, може отримати кредит під заставу, автомобіль буде прийнятий на нашу стоянку. Якщо Ви хочете продати автомобіль, скористайтеся послугою автовикуп. Ми видамо Вам готівку протягом пари годин. Кредитування під заставу автомобіля – наша повсякденна практика, тому ми виробили свою, перевірену роками, систему з обслуговування клієнтів, так що ви зможете особисто переконається у всіх перевагах співпраці з нами.

Люди, іноді, не до кінця розуміють, як працює автоломбард. Однак схема роботи дуже проста, гроші видаються готівкою під заставу Вашого автомобіля. Для отримання кредиту під заставу авто потрібен мінімальний пакет документів, а саме: документи що підтверджують право власності на транспортний засіб і паспорт громадянина України.

Також витрати на оформлення застави лягають на позичальника. Документація оформляється відповідно до законодавства та засвідчується нотаріально.

Клієнт платить за користування грошима встановлену комісію, яка обговорюється до укладення угоди. В індивідуальних випадках комісію можна заплатити по завершенню терміну дії договору.

Після успішного укладення договір застави (оформлення – 1 година), машина ставиться на спеціальну стоянку, що охороняється і знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. Стоянка автомобіля на парковці автомобільного ломбарду є безкоштовною.

Багато автоломбарди Києва надають свої послуги позичальникам. Серед них, наш автоломбард відрізняється своєю стабільністю і прозорістю платежів. Нам не потрібна перевірка Вашої кредитної історії. Це означає, що Ви можете отримати кредитування під заставу авто без потреби в перевірці кредитоспроможності. Якщо Вам потрібна більша сума, то Вам підійде кредит пiд залог нерухомостi. Погана кредитна історія, неоплачений до кінця кредит і навіть банкрутство не є перешкодою для отримання грошей готівкою у нас!

Якщо Вам цікава історія Вашого автомобіля, наша компанія надає безкоштовну послугу ❝перевірити вин код❞.

Автор: Марина Львовська

5/5 - (количество голосов - 66)
автоломбард

Автоломбард у Мелітополі та Мелітопольській області. Особливості оформлення угоди

Автоломбард в Мелитополе пользуется популярностью не только среди жителей города, но и среди и приезжих. Для заключения сделки необходим минимум документов, условия  оформления кредита для украинцев понятны и просты. Суммы выдаются довольно крупные.  Обращайтесь! 

Оцените нас

авто

Автоломбард у Кропивницькому (Чернігові) та області. Особливості укладання угоди

Автоломбард в Кропивницком (Чернигове) – прекрасная возможность оформить ссуду, предоставив простейший пакет документов.  У нас по максимуму упрощено оформление сделки, минимальные требования к клиенту и довольно крупные суммы выдач.

Обращайтесь, вместе быстро разрешим возникшие финансовые проблемы. 

Оцените нас

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, без довгих формальних процедур перевірки і підтвердження Ваших доходів.