Новини і статті від EURO STANDARD – це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

экономика

нбу просит нацкомфинуслуг помочь страховым компаниям во время пандемии

Підтримка страхових компаній на прохання НБУ

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи і на ринок страхування України. Як і прогнозувалося страхові компанії так само зазнають збитків від карантину. І як результат, Національний банк України просить Нацкомфінпослуг підтримати страховиків в цей складний період.

кредит под 0% для украинского бизнеса новости

Український бізнес отримає кредити під 0%

Несподівано приємна новина, сьогодні, прозвучала з вуст прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль. Малий і мікробізнес, який скористався програмою “Доступні кредити”, а так само нові учасники можуть розраховувати на кредитні канікули від уряду.

Банки обяжут писать точные проценты

Банки будуть вказувати точні процентні ставки по кредитах. Чи правда?

Прес-служба ВРУ на своєму офіційному порталі повідомила, що днями був прийнятий у Верховній Раді і підписаний президентом Зеленським новий Закон України “Про захист прав споживачів фінансових послуг”.

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук

Бізнес і економіка під новим урядом. Чого очікувати?

Новообрані депутати Верховної Ради України від 29 серпня проголосували за новий уряд. Тепер прем’єр-міністром України став юрист Олексій Гончарук. І головне завдання нового Кабміну – економічне зростання по 5-6% в рік.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати
кредит під заставу автомобіля.
Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.