Новини і статті від EURO STANDARD - це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

законы

Банки обяжут писать точные проценты

Банки будуть вказувати точні процентні ставки по кредитах. Чи правда?

Прес-служба ВРУ на своєму офіційному порталі повідомила, що днями був прийнятий у Верховній Раді і підписаний президентом Зеленським новий Закон України “Про захист прав споживачів фінансових послуг”.

Увеличены штрафы за вождение в нетрезвом состоянии

Збільшено штрафи за водіння в нетверезому стані

Відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керування автотранспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під дією лікарських речовин, що знижують їх увагу та швидкість реакції, – будуть тягти за собою штрафи для автовласників в обсязі 10200 гривень та позбавлення водійських прав на рік.

Утилізаційний збір. Хто у виграші?

Хто у виграші утилізаційного збору?

У разі якщо закону про утилізацію транспортних засобів вступить в силу у влади з’явиться можливість примусово вилучати і будь-який автомобіль старше 10-ти років для відправки на утилізацію. Заявив Олег Назаренко генеральний директор ВААІД (Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів).

Новий формат водійських прав.

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ НОВІ ПРАВА?

Стало відомо, що на поліграфкомбінаті Україна на початку 2014 року, повідомляє “Комерсант-Україна”, почнеться виробництво біометричних водійських посвідчень.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.