Новини і статті від EURO STANDARD – це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

новости

Defitsit_gosudarstvennogo_byudzheta_v_2019_godu

Дефіцит державного бюджету України за 2019 рік

Міністерство Фінансів України відзвітувало про розмір дефіциту державного бюджету за 2019 рік. Із звіту випливає, що в минулому році, дефіцит був менше планового і склав 72,4 млрд грн. Позитивну тенденцію неможливо не помітити, адже в законі про державний бюджет було закладено дефіцит на рівні 91,1 млрд.

grivna_kurs

Чотирирічний максимум

У четвер, 26 грудня, Нацбанк встановив новий курс гривні. Так, за 1 дол. доведеться віддати 23,26 грн., Що являється рекордом з 2016 року.

Останнім часом національна валюта, сильно зміцнилася по відношенню до американського долара. Тільки за листопад місяць вона підросла на 3,4%. Регулятор навіть змушений був знизити ставку.

Позитивну тенденцію у зміцнення гривні дає:

  • хороший урожай зернових;
  • cтабільний приплив іноземної валюти в Україну;
  • виручка від експорту.

Підвищення купецької спроможності населення

На кредитному ринку так само пожвавлення. Українці взяли кредитів на 40% більше ніж роком раніше.

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук

Бізнес і економіка під новим урядом. Чого очікувати?

Новообрані депутати Верховної Ради України від 29 серпня проголосували за новий уряд. Тепер прем’єр-міністром України став юрист Олексій Гончарук. І головне завдання нового Кабміну – економічне зростання по 5-6% в рік.

Податки на нерухомість в 2019 році

Чи багато хто з власників квартир, будинків або земельних ділянок знає як правильно розраховувати суму податку на нерухомість? Київська УКРІНФОРМ нагадує жителям столиці про правильний розрахунок податку.

E-mobility Volkswagen

E-mobility Volkswagen. Сімейство ID

Volkswagen давно обговорює в мережі свій вже не новий проект E-mobility. У чому полягає проект? Німецький автоконцерн впевненими кроками йде в бік відсторонення від нафтопродуктів.

Mercedes-Benz EQC 2019

Mercedes-Benz EQC 2019

Новий кросовер Мерседеса EQC буде конкурувати з Audi e-tron, Jaguar I-PACE і Tesla Model X. Заявили про дану модель ще в 2018 році, а випускати почали вже з травня 2019 року на заводі в Пекіні.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати
кредит під заставу автомобіля.
Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.