Новини і статті від EURO STANDARD - це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

новости

повышение учетной ставки в Украины

У Нацбанку не заперечують збільшення облікової ставки в наступному році

На нараді Комітету з монетарної політики НБУ відношення до ступеня облікової ставки більша частина учасників висловили свою думку за утримання ставки на рівні 6% до кінця 2020 року з подальшою надією до її зростанню в 2021 році.

Це стверджує прес-служба НБУ за результатами обговорення учасників Комітету з монетарної політики НБУ щодо рівня облікової ставки.

«Велика частина учасників КМП, незважаючи на подальший розвиток інфляційних небезпек на передбачуваному горизонті, висловилися за захист ставки на рівні 6% до кінця 2020 року з надією до зростання головної ставки в 2021 році. З іншої точки зору, деякі учасники КМП в очікуванні, що загострення пандемії створить потреба стабілізації економічної діяльності, яка в подальшому зменшить ставки вже в грудні цього року », – згадали в повідомленні.

Тим більше що беруть участь в обговоренні дійшли висновку, що майбутня грошова політика Нацбанку буде обумовленим в основному від змін справи з пандемією, успіх результату в партнерстві з міжнародними фінансовими партнерами, а також від схвалених характеристик бюджетної політики.

Всі схвалили, що, якщо відновлення внутрішньої потреби і офіційної діяльності стане сумнівним, НБУ додасть економіці допоміжний грошовий поштовх. У ситуації ж надлишку посилення інфляційного тиску Нацбанк готовий до нарощування основної ставки.

Якщо ви шукаєте, де можна взяти кредит під заставу авто в Києві і області? Раджу звернутися в автоломбард Euro Standart. Також, ви можете взяти кредит під заставу квартири в Києві. За підсумком, ви отримаєте гроші під заставу документів на нерухомість, а не саме майно

Кредити, допомога для безробітних, відкриття продуктових ринків в Україні

У черговому відеозверненні до народу України, президент, Володимир Зеленський звертав особливу увагу до поширення коронавірусу в нашій країні, закупівлі МОЗ, закликав залишатися вдома і дочекатися ослаблення карантинних заходів, запланованих на 11 травня.

нбу просит нацкомфинуслуг помочь страховым компаниям во время пандемии

Підтримка страхових компаній на прохання НБУ

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи і на ринок страхування України. Як і прогнозувалося страхові компанії так само зазнають збитків від карантину. І як результат, Національний банк України просить Нацкомфінпослуг підтримати страховиків в цей складний період.

потребительские настроения украинцев в марте 2020

У березні українці погіршили споживчі настрої

Як повідомила дослідницька агенція Info Sapiens, що проводить дослідження громадянської думки, поведінкових вимірів і аналізу даних з вторинних джерел, у своєму щомісячному звіті, індекс споживчої настрою істотно знизився, на 8,9 пунктів, до 73, ніж в січні 2020 року.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.