Новини і статті від EURO STANDARD – це найсвіжіша і актуальніша інформація!

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

новости

Кредити, допомога для безробітних, відкриття продуктових ринків в Україні

У черговому відеозверненні до народу України, президент, Володимир Зеленський звертав особливу увагу до поширення коронавірусу в нашій країні, закупівлі МОЗ, закликав залишатися вдома і дочекатися ослаблення карантинних заходів, запланованих на 11 травня.

нбу просит нацкомфинуслуг помочь страховым компаниям во время пандемии

Підтримка страхових компаній на прохання НБУ

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи і на ринок страхування України. Як і прогнозувалося страхові компанії так само зазнають збитків від карантину. І як результат, Національний банк України просить Нацкомфінпослуг підтримати страховиків в цей складний період.

потребительские настроения украинцев в марте 2020

У березні українці погіршили споживчі настрої

Як повідомила дослідницька агенція Info Sapiens, що проводить дослідження громадянської думки, поведінкових вимірів і аналізу даних з вторинних джерел, у своєму щомісячному звіті, індекс споживчої настрою істотно знизився, на 8,9 пунктів, до 73, ніж в січні 2020 року.

кредит под 0% для украинского бизнеса новости

Український бізнес отримає кредити під 0%

Несподівано приємна новина, сьогодні, прозвучала з вуст прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль. Малий і мікробізнес, який скористався програмою “Доступні кредити”, а так само нові учасники можуть розраховувати на кредитні канікули від уряду.

Defitsit_gosudarstvennogo_byudzheta_v_2019_godu

Дефіцит державного бюджету України за 2019 рік

Міністерство Фінансів України відзвітувало про розмір дефіциту державного бюджету за 2019 рік. Із звіту випливає, що в минулому році, дефіцит був менше планового і склав 72,4 млрд грн. Позитивну тенденцію неможливо не помітити, адже в законі про державний бюджет було закладено дефіцит на рівні 91,1 млрд.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати
кредит під заставу автомобіля.
Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.