Інвестування грошей під високий відсоток

Наша компанія дає можливість швидкого і зручного залучення грошових коштів. Ми залучаємо інвестиції під заставу автомобілів і нерухомості. Всі кредити нашої компанії забезпечені ліквідною заставою. При інвестуванні під заставу – втрата вкладень виключена. Співпраця з нами – краща відповідь на питання куди вкласти гроші. Надаємо повернення коштів, і чітко прописуємо це в договорі інвестування. Ми активно залучаємо інвестиції, за рахунок зростання компанії і утримання багаторічної репутації.

Ви даєте гроші під заставу справжнім бізнесменам

Наші клієнти приходять не з потребами, а з конкретними цілями. Наша компанія інвестує гроші тільки в реальні проекти, підкріплені запорукою. Інвестор не може втратити гроші, ми гарантуємо і страхуємо ризики кожного нашого інвестора. Інвестиції під заставу – відмінний спосіб отримати швидкий і високий відсоток доходу.

Компанія надає такі види заставного кредитування:

Ми страхуємо ваші гроші надійним забезпеченням

При позитивному рішенні ми готуємо документи, запевняємо договору нотаріально і видаємо гроші. Який би криза не відбувся, у Ваших вкладень буде персональне забезпечення у вигляді автомобіля, квартири або іншої нерухомості. Інвестиції під забезпечення – найнадійніший вид інвестування при складній економічній ситуації в країні.

Ми контролюємо виконання зобов’язань позичальником

Контроль виплат позики і повна перевірка клієнта на кредит. Ми займаємося оптимізацією будь-яких ситуацій в процесі кредитування, вирішенням усіх виникаючих юридичних питань.  Платоспроможність клієнта і виконання всіх умов договору залежить від нашого безпосереднього курирування процесом.

Перевірка ризиків і можливостей клієнта нашої компанії:

 • Перевірка історії кредитування клієнта;
 • Перевірка можливості погашення кредиту;
 • Юридичний супровід угоди;
 • Розрахунок ризиків і можливостей погашення клієнтом боргу;

Перевірка всіх ризиків при наданні застави клієнту.

Система безпеки компанії вчасно виявляє і перевіряє своїх клієнтів, щоб забезпечити безпеку всім трьом сторонам угоди. Позичальника ми детально перевіряємо на можливість повернути позику.

Перевірка ризиків інвестиції проходить в три етапи. Ми проводимо аналіз та оцінку ризиків. На другому етапі проводиться оцінка застави і визначається максимальна сума видачі, проводиться огляд застави. Третій етап перевірки позичальника по базах даних. На підставі отриманої інформації приймається рішення про видачу кредиту.

Инвестиции

Якщо Вам цікава історія Вашого автомобіля, наша компанія надає безкоштовну послугу ❝перевірити він код❞. Також наша компанія надає послугу автовикуп, всім клієнтам потребують велику суму грошей.

Залишити заявку

  Сума інвестицій:

  Термін інвестицій:

  Ваше ім'я:

  Ваш город:

  Телефон:


  Оцените нас