Оцінка будь-якого майна у Києві та Україні


Швидко Вигідно Надійно

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

Оцінка

Оцінка онлайн нерухомості, землі, авто, збитку авто після ДТП, оцінка збитку квартири після потопу. Експертна і незалежна оцінка всіх видів майна в Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Харкова та інших містах України.

Сьогодні ви можете замовити оцінку онлайн у нас на сайті і отримати готові документи кур’єром прямо в руки на електронну пошту. Експрес оцінка за 1 день. Сервіс онлайн оцінки динамічно розвивається і надає експрес послугу з оцінки. У нас представлені компанії, які володіють усіма відповідними і необхідними ліцензіями і сертифікатами.

Як замовити оцінку онлайн?

Алгоритм замовлення оцінки будь-якого майна здійснюється наступним чином:

Оберіть необхідну оцінку.

 • Заповніть форму заявки: фото майна, відповідні скан-копії запитуваних документів.
 • Отримайте повідомлення, що Ваша заявка на оцінку прийнята в обробку.
 • Компанія проводить оцінку майна онлайн.
 • Чекайте доставку на електронну пошту і доставку оцінки кур’єром.

Замовляйте оцінку для договору купівлі-продажу, спадщини, дарування, для суду, для відшкодування збитків та інших необхідних документів.

Яку оцінку ми проводимо?

Експертна оцінка нерухомості (квартири, будинки, дачі, котеджу, спеціалізованої та комерційної нерухомості)

Оцінка може бути житлової, комерційної та виробничої нерухомості. Оцінку комерційної нерухомості, до якої відносяться: оцінка виробничих і складських приміщень, оцінка офісу компанії, торгової площі магазину, шоу-руму і тд .; Оцінку житлової нерухомості: будинки і квартири в місті і за межею; Оцінка паркувального місця автомобіля, оцінка вартості гаража в Києві і Україні.

В яких випадках може знадобитися експертна оцінка нерухомості:

 • для угоди купівлі-продажу нерухомості; – для отримання кредиту під заставу нерухомості;
 • дарування або оформлення нерухомості в спадщину; – для оренди; – застава, іпотека;
 • забезпечення кредитних зобов’язань; – для страхування нерухомості або для визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • перереєстрація права власності на нерухоме майно;
 • для бухгалтерського обліку та внесення в капітал; – розподіл майна при розлученні;
 • і при інших нотаріальних та юридичний діях.

Для чого потрібна оцінка об’єкта нерухомості?

Основна причина провести оцінку – це для мінімізації ризиків будь-яких нотаріальних та юридичних угод. Ми можемо провести оцінку ринкової, страховий, заставної, інвестиційної вартості нерухомості. Так само проводимо оцінку об’єкта незавершеного будівництва.

Експертна оцінка землі, земельних ділянок на якому присутня нерухомість.

Ви можете замовити всі види землеоціночних робіт під індивідуальне садівництво, під сільське господарство, під житлове будівництво, під комерційне призначення для цілей оподаткування (для нотаріуса) оплати інших обов’язкових платежів, які, згодом, потрібні для надання нотаріусу, при різних угодах (купівля-продаж , дарування, спадщина тощо), оцінка земельних часток (паїв).

Оцінка транспортних засобів (легкових автомобілів, вантажних машин, автобусів і спеціалізованого транспорту)

Навіщо потрібна оцінка транспорту:

 • При купівлі або продажу автомобіля
 • Оцінка авто після ДТП. Оцінка необхідна для з’ясування суми збитку для надання інформації до суду і / або в інші організації
 • При страхуванні транспортного засобу
 • Оцінка при оренді авто
 • При оформленні кредиту під заставу авто в банк або автоломбард
 • Для визначення ринкової вартості транспортного засобу

Оцінка збитку після ДТП транспортних засобів

Оцінка завданих збитків автомобіля повинна здійснюється незалежним оцінювачем так як фахівці від страхової компанії часто «занижують» вартість нанесеного збитку.

Оцінка для митниці автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобіля або спецтехніки для митниці для визначення точної ринкової вартості мащіни в момент перетину митного кордону України щоб визначити величину плати зборів і обов’язкових платежів.

Оцінка машин і обладнання

Що під собою мають на увазі машини і обладнання: технологічні лінії, механізми, прилади, установки, верстати, апарати та інші об’єкти. Оцінка обладнання потрібна для визначення вартості об’єктів рухомого майна.

Експертну оцінку обладнання проводять для таких цілей, як купівлі-продажу об’єкта, внесення об’єктів до статутного фонду компанії і щоб поставити обладнання на баланс підприємства, для отримання кредиту, для страхування обладнання і т.п.

Оцінка товарів в обороті

Замовити проведення незалежної експертної оцінки рухомого майна. Рухомим майном називають товари в обороті (сировина, матеріали, напівфабрикати і готову продукцію і т.п.), меблі, прилади, сировина, матеріали, напівфабрикати і готову продукцію і т.п ..

Оцінка нерухомого майна, а саме товарів в обороті, для отримання кредиту в банку, оподаткування, щоб передати в статутний капітал нового підприємства, в бухгалтерський і фінансовий звіт компанії.

Оцінка бізнесу

Експертна оцінка вартості підприємства (компанії) проводитися по національному стандарту №3 «Оцінка цілісних майнових комплексів».

Навіщо потрібна оцінка бізнесу? Знову таки для купівлі-продажу бізнесу або його частини, продаж цінних паперів. Оцінка бізнесу потрібна для його страхування і оцінка компанії потрібна при реорганізації підприємства

В оцінку бізнесу входить оцінка цінних паперів.

Цінні папери – грошовий документ компанії. До цінних папір відносять акції, облігації, векселі, казначейські зобов’язання.

Оцінка інтелектуальної власності

Експертна оцінка інтелектуальної власності надає двох видів:

 • Оцінка об’єктів інтелектуальної власності: товарних знаків, патентів, комп’ютерні програми і бази даних, НДДКР, промислові зразки і інше.
 • Оцінка збитку, який виникає в результаті порушення прав під час використання об’єктів інтелектуальної власності або виробництва контрафактної продукції.

Навіщо потрібна оцінка нематеріальних активів?

Щоб збільшити ринкову вартість підприємства і при цьому зменшити податок на прибуток. Нематеріальні активи оцінюють для визначення їх вартості при купівлі-продажу. Так само щоб збільшити обсяг амортизаційних відрахувань (фонди на придбання нових нематеріальних активів).

Оцінка збитку при пожежі, затопленні

Експертну та незалежну оцінку збитку варто проводити при затопленні або під час пожежі житлової або комерційної площі. А саме при затоці квартири або комерційної нерухомості, при протіканні даху або коли порушена герметичність стін. Так само збиток може включати в себе тріщини при переплануванні і інші аварії нерухомості.

Оцінку збитку варто проводити якщо від вас вимагають необгрунтовану суму грошей для відшкодування збитку який ви нанесли. А так же, оцінка Вам дуже стати в нагоді на судовому розгляді.

Необхідні документи для оцінки збитку майна від затоки або пожежі:
 • Документи власності нерухомістю;
 • Технічний паспорт БТІ;
 • Акти перевірки ЖЕКом нерухомого майна;
 • Дефективна відомість яку видає експлуатаційна служба;
 • І паспорт і код ІПН для фізосіб і свідоцтво про реєстрацію – для юросіб.

 

Оцените нас

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.