Як отримати кредит на будівництво будинку

кредит на ремонт дома

Як отримати кредит на будівництво будинку

Замість того, щоб купити будинок «під ключ», ви подумали про будівництво? Володіння абсолютно новим будинком може мати багато переваг, таких як підвищення енергоефективності, зниження витрат на ремонт і можливість настройки багатьох функцій. Перший крок – визначити, як отримати кредит на будівництво.


Кращим варіантом, якщо у вас вже є земля, – взяти кредит під заставу земельної ділянки, і на отриману суму почати будівництво власного житла.


Як отримати кредит на будівництво


Початкові етапи отримання кредиту на будівництво аналогічні покупці існуючого будинку:
1. Зустріньтеся з кредитором, щоб отримати попереднє схвалення на суму, яку ви можете собі дозволити.
2. Розвійте свій список побажань, включаючи розташування і особливості.
3. Відвідайте нові будинки і будівельників в обраному вами ціновому діапазоні. Досвідчений агент з нерухомості може бути цінним ресурсом.
Ваші подальші кроки фінансування будуть залежати від того, вирішили ви купити готову конструкцію і дизайн або замовити індивідуальний проект.


Купівля в рамках кредитного ліміту


Якщо ви купуєте у забудовника, який будує кілька будинків в рамках конкретної забудови, практика показує, процес фінансування буде дуже схожий на покупку існуючого будинку. У більшості випадків забудовник може організувати для вас розстрочку або іпотеку, але переконайтеся, що це конкурентна пропозиція.
Основна відмінність від інших кредитів полягає в тому, що ви подаєте заявку на отримання позики, коли підписуєте договір із забудовником, але не фіксуєте умови позики до тих пір, поки будівництво нерухомості не буде завершено.


Будівництво на своїй земельній ділянці


Будинок, побудований на власній ділянці з вашим власним дизайном, має ряд позитивних особливостей в порівнянні з купівлею будинку від забудовника.


Фінансова організація «Євро Стандарт» надає кредит під заставу земельної ділянки на будівництво будинку. Також якщо у Вас на ділянці стоїть на самовільна забудова або нерухомість, яку хочете переробити або добудувати, у вас є можливість оформити кредит під заставу будинку на земельній ділянці. Перевагою для наших клієнтів є різні схеми кредитування, в залежності від фінансових можливостей: ануїтет і оплата відсотків по кредиту, а також низький відсоток на кредит під заставу нерухомості в Києві.


Умови для оформлення позики під нерухомість


Кредити на будівництво під заставу земельної ділянки вважаються менш ліквідними. Але як тільки будівництво набере певний обсяг у вас є можливість перевести кредит з земельної ділянки на будинок.
Лояльна система кредитування нерухомості дозволяє клієнтам нашої компанії не турбується за своє майно. Кредит під заставу нерухомості видається по іпотеці, що гарантує збереження володіння правами на нерухомості нашими клієнтами. Ми працюємо без переоформлення,
Вдалого будівництва!

Автор: Марина Львовська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>