Коли найкращий час для купівлі автівки

Найкращим періодом для покупки автомобіля, є час коли вони найгірше продаються. Наприклад, зараз, під час пандемії коронавируса.

Минулого місяця, в Україні було зареєстровано на 15% менше легкових машин, ніж у березні 2019 року, всього – 6244 одиниці. Продажі ж підтриманих машин впали більш ніж на половину – 57%.

Зараз, потенційний покупець, порушуючи карантин, може укласти вигідну угоду з дилером, в плані цінової політики, за умови, що немає дефіциту автомобілів, потрібної марки. Найгірше, під час великого попиту, коли покупців безліч.

Як придбати авто в Україні

Їх всього три:

  • за готівковий розрахунок;
  • кредит;
  • лізинг.

За першим способом покупки, однозначною відповіддю буде, що найкращий час для покупки авто буде тоді, коли ви зібрали достатньо грошей. Візьміть на замітку, що остаточна сума повинна бути більшою за ціну в прайсі. Вас чекають додаткові витрати при реєстрації транспортного засобу, страховка авто, витрати при доставці, оплата сервісного центру МВС, пенсійний збір і т.д.

Сплативши повну вартість транспортного засобу, ви стаєте повним власником машини і при необхідності зможете оформити кредит під заставу авто, звернувшись в будь-який автоломбард в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Запоріжжя, в будь-якому українському місті, де вони будуть перебувати. При покупці автотранспорту в кредит або автолізинг, така послуга буде неможливою.

Коли ж ще вигідно придбати автомобіль

В цілому авторинок залежить від ситуації всередині країни. Часто, під час кризового періоду, особливо, в моменти різкого падіння національної валюти, придбати вподобану модель ще за старою ціною, вчасно обмінявши вільно конвертовану валюту, є хорошою ідеєю. Та й взагалі, збирати на автомобіль краще не в гривні, а в американських доларах, або євро, наприклад.

Вигідно вклаcтися в автомобіль, можна купивши, так звану “евробляху”, які до того ж кілька збили ціну в своєму сегменті, заодно знизивши ціни на підтримані вітчизняні авто.

Заощадити на покупці автотранспорту, можна по сезонах. Зазвичай на початку зими, в автосалонах змінюється модельний ряд, на нові машини діють знижки.

При настанні нового календарного року, всі авто на складах дилерів падають в ціні. Новорічні свята, часто підштовхують продавців до різних акцій, знижок, подарунків.

Моделі машин, які замінені на більш нові, так само можуть сильно впасти в ціні.

Якщо задатися питанням, можна заощадити на покупці нового авто в Україні – звичайно ж.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>