Автомобілі, що бережуть гроші власників

Багато хто мріє стати власником БМВ, Мерседеса або Ауді, тільки проблеми з обслуговуванням, а точніше, дуже дороге обслуговування цих марок часто зупиняють від такої покупки. Добре, що існує інша категорія, яка практично не вимагає ремонту під час експлуатації, а якщо і доводиться звертатися в сервіс, обходиться це в копійки. Знайомтесь, претенденти на звання “найдешевший в обслуговуванні автомобіль”.

1. Mitsubishi Pajero Sport

Серед позашляховиків одним із найдоступніших в обслуговуванні у фінансовому плані є Pajero Sport від Mitsubishi. До 500 тис.км він здатний долати без обслуговування у сервісі з серйозних питань. Запчастини проблемою не є, ціна на них не надхмарна. Якщо вибиратимете таке авто на “вторинці”, намагайтеся брати не брав участь у гонках з бездоріжжя.

Характерні подряпини і вм’ятини на днищі – свідчення екстремального водіння авто.

2. Лада Веста

Хороший автомобіль, невбиваність якого вже стала майже легендою, а підвіска, яку називають “вічною”, вважається ключовою перевагою, що змушує задуматися про покупку цієї машини. Простий та зрозумілий седан має, мабуть, одну проблему.

Пов’язана вона з “пожиранням” олії на ранньому пробігу. З технічних проблем відзначимо стабілізатор. Його ремонтувати доведеться найчастіше.

3. Toyota Chaser

Toyota Chaser – по-справжньому міцний автомобіль. Його можна по сьогодні знайти з кузовом і ходовою частиною в ідеальному стані. Багато експертів упевнені, що Chaser ще мінімум років тридцять буде не просто актуальним, а даватиме фору багатьом новинкам.

4. Geely Atlas

Це авто з КНР зламало сформовані принципи про китайську якість і стало ключовою, можна сказати, відправною точкою потужного розвитку “піднебесного” автопрому. Міцна, витривала і вкрай надійна машина недорога в обслуговуванні, хоча вона практично не потребує, хіба що заводський шлюб може зустрітися, але від цього ніхто не застрахований.

5. Mazda 2

За існуючими даними, за 7 років експлуатації власники “японців” роблять лише заміну підшипника маточини та рульового наконечника. Машина не підведе власника за жодних обставин. 500000 км авто проїде без серйозних проблем. Про приємний сюрприз для автовласників у цій статті.

 

5/5 - (количество голосов - 1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>