Кросовер, який змінює колір, презентувала світові BMW

авто-хамелеон

Круті кросовери BMW ix Flow і BMW ix M60 отримали від своїх творців унікальну інноваційну технологію. Про це на своєму офіційному сайті заявив німецький автовиробник.

Презентація супертехнологічних моделей вже відбулася у Лас-Вегасі на виставці електроніки. Потужність силової установки 540-620 кінських сил. Усього за 3,8 секунди автомобіль розганяється до сотні кілометрів на годину. Максимальна швидкість 250 км/год. Акумулятор настільки потужний, що дозволяє долати 566 км. дороги без додаткової зарядки.

Але основна “фішка” кросовера, безперечно, в технології E Ink. Так званий електрофоретичний процес закладено у її основу. Під впливом електрики на кузові виявляються кольорові пігменти.

Кілька мільйонів мікрокапсул з “плюсовими” білими та “мінусовими” чорними зарядами покривають кузов машини. Залежно від сили струму, що подається, “активуються” різні капсули, відбувається зміна кольору.

З другого кварталу поточного року стартують продажі довгоочікуваної новинки.

Чи вже читали про модернізований кабінет водія? Рекомендуємо, дуже зручний додаток.

Оцените нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>