КАСКО. ОСАГО. Зелена карта (грін кард)


Автоцивілка та додатковий захист для будь-якого транспорту

Працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Оставить заявку

ЗЕЛЕНА КАРТКА

ЗЕЛЕНА КАРТА

Зелена карта – обов’язковий поліс автострахування, діючий в 45 країнах світу, аналог “автоцивілки” при поїздках за кордон. Без нього виїзд за кордон на автомобілі неможливий. Його наявність є обов’язковою умовою для водіїв, які планують виїхати за кордон на власному автомобілі в країни-члени Міжнародної системи. Ціни на це страхування однакові і регулюються законом.

Страхова сума покриття

Гарантом виплати страхового відшкодування є МТСБУ. Виплата здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників країни, на території якої сталася ДТП.

Що потрібно знати про Зеленій карті (Грін кард)?

Зелена карта – це якісна і надійна захист, яку можна оформити онлайн на нашому сайті на термін від 15 днів до 1 року.

Вартість Зеленої карти залежить від: типу транспортного засобу, терміну дії договору, країни відвідування

Ми пропонуємо 2 типи полісів: для подорожі в РФ, Молдови та Білорусі, а також для поїздок в інші країни-учасники.

Вартість поліса

Вартість поліса залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та їх відвідання країни. Страхувальник сам вибирає термін страхування – від 15 днів до 1 року. Вартість страхового поліса «Зелена карта» встановлена ​​МТСБУ і однакова у всіх страхових компаніях.

Чому варто придбати Зелену карту саме у нас?

Ми доставимо поліс Зеленої карти безкоштовно – приємний бонус для для наших клієнтів!

Наша страхова компанія – повний член Моторного (транспортного) бюро України і має високі оцінки якості виплат Клієнтам

Причини оформити Грін Кард:

  • Не потрібно переплачувати за поліс на кордоні.
  • Чи не буде проблем при проходженні митного контролю на кордоні.
  • Гарантія виплати – ви можете бути впевнені, що постраждалі отримають компенсацію.

Відповіді на поширені питання:

Яку адресу потрібно вказати при заповненні заявки? Ви можете вказати будь-який з адрес: офіційну прописку в паспорті або місце фактичного проживання.

На кого оформляється «Зелена картка»? «Зелена карта» оформляється на власника авто або будь-якого іншого страхувальника. Действи «Зеленої карти» поширюється на будь-яку людину, який сяде за кермо даного транспортного засобу на законних підставах. Фактично «Зелена карта» оформляється на автомобіль.

Чи можна оформити “Зелену Карту” на машину з іноземними держ. номерами? Ні, не можна. “Зелена Карта” оформляється тільки на автомобілі, які зареєстровані в Україні.

Чи є у вас знижка для пенсіонерів і пільговиків? На жаль, на даний вид страхування ми не надаємо знижку пенсіонерам і пільговикам.

Скільки коштує зелена карта? Ціна зеленої карти варіюється в залежності від категорії транспорту: легковий, вантажний, автобуси, причіпний склад, мотоцикли; терміну страховки: мінімальний – 15 днів, максимальний – 1 рік; курсу євро і переліку країн відвідування.

Чи потрібна “Зелена Карта” для поїздок в Крим? На даний момент Крим є спірною територією. При проходженні митного кордону дійсно можуть зажадати надати страховий поліс “Зелена Карта”. Тому ми радимо своїм клієнтам оформляти поліс заздалегідь для того, щоб без проблем в’їхати на територію Криму.


Вартість «Зеленої карти» в Києві та інших містах України встановлює МТСБУ (Моторно-транспортне страхове бюро).

Вона однакова для транспортних засобів одного типу і не залежить від характеристик конкретного авто. Страхові компанії не має права встановлювати вартість поліса на свій розсуд, тобто у всіх страховиків він коштує однаково. Ціна «Зеленої карти» в Україні визначається: категорією транспорту: легковий, вантажний, автобуси, причіпний склад, мотоцикли; терміном страховки: мінімальний – 15 днів, максимальний – 1 рік; курсом євро; переліком країн відвідування. медичну допомогу страхувальникові.

Покриття по страховому полісу «Зелена карта» поширюється виключно на відповідальність водія, який спровокував ДТП.

Сума виплат постраждалим в ньому третім особам повинна визначатися у законодавстві країни, на території якої відбулося страховий випадок. Різницю між сумою збитку і страховими виплатами компенсує винуватець ДТП. Поліс не покриває: вартість збитку, нанесеного здоров’ю та життю страхувальника; суму збитку, нанесеного автомобілю, вантажу, іншого майна винного в ДТП учасника дорожнього руху.

 «Зелена карта» захищена від підробок на стадії оформлення поліса. При виписці йому присвоюється унікальний код, що формується сервером МТСБУ. Страхувальник на сайті регулятора може перевірити код і правильність даних про застраховану автомобілі.

Якщо сталося ДТП за кордоном?

Дії страхувальника при настанні ДТП за кордоном описані на звороті страхового сертифіката «Зелена карта». А саме:

  • зафіксувати місце дорожньо-транспортної пригоди (ДТП);
  • викликати поліцію;
  • отримати довідку поліції про обставини ДТП;
  • з вини страхувальника, зазначеного в картці міжнародного автомобільного страхування, її копія віддається іншому учаснику ДТП (потерпілому),
  • протягом п’ятнадцяти днів повідомити свою страхову компанію про настання ДТП.

Які країни входять в систему Зелена карта?

Австрія, Македонія, Азербайджан, Мальта, Албанія, Марокко, Андорра, Молдова, Білорусь, Нідерланди, Бельгія, Норвегія, Болгарія, Польща, Боснія і Герцеговина, Португалія, Великобританія, Росія, Угорщина, Румунія, Німеччина, Сербія, Греція, Словаччина, Данія, Словенія, Ізраїль, Туніс, Іран, Туреччина, Ірландія, Україна, Ісландія, Фінляндія, Іспанія, Франція, Італія, Хорватія, Кіпр, Чорногорія, Латвія, Чехія, Литва, Швейцарія, Ліхтенштейн, Швеція, Люксембург, Естонія.

Минимальная цена зеленой карты.

Що таке Автоломбард?

Це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу автомобіля. Необхідну суму готівки Ви отримуєте за одну годину, минувши довгі формальні процедури перевірки і підтвердження Ваших доходів.