DS Automobiles готується до запуску свого флагмана в Україні

флагман

Незабаром в Україні стартують продажі флагманів седанів DS 9 Automobiles. Це не просто автомобілі, а справжній символ змін цього сегменту. Передові технології та унікальний дизайн, активна підвіска та сучасна платформа, спеціальні сидіння та чудовий салон для поціновувачів розкоші. Словом, справжній французький ексклюзив готується до прибуття в Україну.

Багата історична спадщина та сучасні дизайнерські нотки виявляються в динамічному скосі даху, довгому капоті, короткій кришці багажника, поворотниках у задніх стійках даху, великій решітці радіатора, що натякає на потужний мотор під капотом. Звичайно, не можна не відзначити фари під капотом. Роздільні модулі всередині них нагадують розсипані дорогоцінні камені. Додатково наголошують на вишуканості моделі об’ємні 3D LED ліхтарі, великі 19-дюймові колісні диски MONACO або VERSAILLES та контрастний чорний дах. По суті, це об’єкт дизайнерського мистецтва на колесах.

Збільшена колісна база (2,9 метра) раніше не зустрічалася у легкових автомобілів на платформі ЕМР2. Довжина кузова 4,93 метри, а ширина 1,85, тобто. цілком повнорозмірний бізнес-клас. Існує можливість інтеграції різноманітних систем допомоги водієві, наприклад, пакет «Безпека», систему моніторингу втоми водія та контролю «сліпих» зон.

Продажі в Україні стартують дуже скоро. Слідкуйте за нашими новинами.

Оцените нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>