Вибір б/у авто онлайн – поради професіоналів

продажа авто

«Видалена» або «дистанційна» покупка автомобіля – ризикова витівка. Рекомендуємо обов’язково зустрічатися з продавцем, уважно оглядати майно, що купується, не відмовлятися від допомоги професіоналів. Це убереже від дорогого ремонту після покупки, допоможе уникнути негативних емоцій та конфліктів.

Особлива увага до деталей

Насамперед потрібно звертати увагу на наявність зазорів на кузові. Нещільне прилягання та нерівні краї можуть свідчити про ДТП, про яке власник замовчує; різні відтінки фарби на деталях. Це може свідчити про заміну частин або їх рихтування; комплектуючі. Якщо вони заводські, то термін експлуатації недовгий; рік випуску скла. Якщо він пізніше випуск авто, значить, була заміна, і є ймовірність, що після аварії; стан педалей та керма. Саме з них видно, наскільки тривалою була експлуатація.

Фото має бути «живим», без зафарбованих та замальованих номерних знаків та VIN-коду. По одному знімку скласти враження нереально, тому власник, якому нема чого приховувати, робить кілька фотографій з різних ракурсів. На знімках можна розглянути показники приладів, і стан авто під капотом.

На замітку. Якщо публікація зроблена у липні, а авто сфотографовано на тлі снігу, це має насторожити. Попросіть надіслати свіжі фотографії. Якщо нема чого приховувати, зацікавлений у продажу автовласник надішле їх максимальну кількість.

Достовірна інформація

Якщо у вас залишаються сумніви, можна зробити перевірку за VIN-кодом та держномером авто. Це дозволить виявити кількість власників, точну дату випуску, аварії та штрафи, а головне, чи машина дійсно у володінні продавця, чи не в заставі вона та ін. важливі дані. Вартість також допомагає зорієнтуватися в наявності-відсутності «підводного каміння» угоди. Якщо вона явно занижена, а на фото та за наданими даними стан машини ідеальний, варто насторожитися.

Також небезпечно йти на угоду у таких ситуаціях:

  • терміновий продаж без пояснення причин (можливо машина викрадена або з критичними поломками);
  • власник пропонує зняти з обліку та «договоритися» про ціну, є ризик, що з документами непорядок;
  • на питання про пробіг, останній техогляд або інші уточнення продавець явно плутається або не може надати інформацію, швидше за все це або перекупник, або машина-двійник, або, що ще гірше, вона у викраденні.

Автомобіль буде служити вам довгі роки, якщо ви підійдете відповідально до покупки. З питань кредитування звертайтесь

 
5/5 - (количество голосов - 1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>