Замість допомоги по безробіттю пропонують роботу

вместо пособия по безработице предложат работу

У Києві на Національному кар’єрному форумі презентували онлайн-платформу служби зайнятості для допомоги в пошуках роботи і фахівців для роботодавців.

Для розвитку держави важливо зупинити відтік талановитих кадрів. Цього можна досягти, запропонувавши їм гідну роботу всередині країни. Також поточною проблемою країни є те, що 70% безробітних мають вищу освіту, що свідчить про те, що університетські знання не задовольняють вимоги ринку.

А той відсоток молодих і амбітних талантів, який відповідає ринку, всіма правдами і неправдами намагається виїхати за кордон. Для того, щоб цього уникнути потрібно створити умови праці і заробітної плати такими, щоб не було цього бажання.

Затребувані навички

На ринку праці найбільш цінуються такі навички:
  • комунікабельність
  • стресостійкість
  • вміння працювати в команді
  • креативне мислення

Але, в вищих навчальних закладах такі навички не отримують.

В Україні найбільш затребувані фахівці в аграрному секторі та інформаційних технологіях.

Також наголошується, що готується освітня реформа, яка дозволить «навчатися протягом життя». Її сенс має на увазі те, що з’явиться можливість покращувати компетенцію не тільки студентам, що сидить за партах, а всьому жителям країни.

Адже вимоги змінюються з чималою швидкістю і необхідність в постійному оновленні знань стає тільки більш гострою. І вважається, що надання такої можливості – обов’язок держави.

Також презентовано онлайн ресурс для тестування професійних навичок. Це допоможе безробітним зрозуміти їх недоліки, а роботодавцям шукати персонал на підставі результатів тесту з даного сервісу. Він унікальний в своєму роді, в світі такого ще не практикують.

Можливо, це стане механізмом соціального ліфта, і допоможе розвитку людського капіталу в Україні.

Також на форумі повідомлялося, що в закон України вносяться зміни зайнятості населення.

Засідання форуму будуть проводиться на постійній основі як на регіональному рівні, так і на всеукраїнському.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>