У Нацбанку не заперечують збільшення облікової ставки в наступному році

повышение учетной ставки в Украины

На нараді Комітету з монетарної політики НБУ відношення до ступеня облікової ставки більша частина учасників висловили свою думку за утримання ставки на рівні 6% до кінця 2020 року з подальшою надією до її зростанню в 2021 році.

Це стверджує прес-служба НБУ за результатами обговорення учасників Комітету з монетарної політики НБУ щодо рівня облікової ставки.

«Велика частина учасників КМП, незважаючи на подальший розвиток інфляційних небезпек на передбачуваному горизонті, висловилися за захист ставки на рівні 6% до кінця 2020 року з надією до зростання головної ставки в 2021 році. З іншої точки зору, деякі учасники КМП в очікуванні, що загострення пандемії створить потреба стабілізації економічної діяльності, яка в подальшому зменшить ставки вже в грудні цього року », – згадали в повідомленні.

Тим більше що беруть участь в обговоренні дійшли висновку, що майбутня грошова політика Нацбанку буде обумовленим в основному від змін справи з пандемією, успіх результату в партнерстві з міжнародними фінансовими партнерами, а також від схвалених характеристик бюджетної політики.

Всі схвалили, що, якщо відновлення внутрішньої потреби і офіційної діяльності стане сумнівним, НБУ додасть економіці допоміжний грошовий поштовх. У ситуації ж надлишку посилення інфляційного тиску Нацбанк готовий до нарощування основної ставки.

Якщо ви шукаєте, де можна взяти кредит під заставу авто в Києві і області? Раджу звернутися в автоломбард Euro Standart. Також, ви можете взяти кредит під заставу квартири в Києві. За підсумком, ви отримаєте гроші під заставу документів на нерухомість, а не саме майно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>