Tesla “відкликає” кілька тисяч автомобілів

Майже 7600 електрокарів можуть мати несправні подушки безпеки. Є ризик, що Model S і Model X, випущені в 2021 році, ейрбег водія при зіткненні може лопнути. А це, звісно ж, небезпечно для користувачів.

Офіційні повідомлення будуть надіслані водіям з 7 січня. Передбачається, що несправність буде безкоштовно усунена виробником. Тільки не зовсім зрозуміло, чому стільки часу водії користуватимуться потенційно небезпечним для життя та здоров’я транспортом.

Проблеми несправних подушок безпеки нещодавно мали Volvo. Виробник був змушений відкликати кілька тисяч автомобілів, які у момент зіткнення могли створити додаткову небезпеку водіям і пасажирам. Відкликані були Volvo S60, S80, V70 та XC70.

Що за небезпека криється в Тесла? Виявляється, через перепади температур і рівнів вологості інфлятор, що містить хімречовину, просто виходить з ладу і може вибухнути, перетворивши подушку безпеки на справжню шрапнель.

Можливо, вам буде цікаво прочитати про те, як знизити обсяги палива, що витрачається, взимку.

5/5 - (количество голосов - 1)

One comment on “Tesla “відкликає” кілька тисяч автомобілів

  • Сергей Корюшкин says:

    Ничего себе. Вот вам и Тесла разрекламированная. А что владельцам теперь компенсация будет?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>