Як знайти кращу пропозицію зі страхування КАСКО?

Как найти лучшее предложение по страхованию КАСКО

Страхування КАСКО, якщо ви перебуваєте в своїй машині, і вона виходить з ладу, поліс покриє вас ремонтом вашого двигуна і доставить вас додому.

Існують різні програми по полісу КАСКО, і програма, яку ви придбаєте, буде залежати від віку і стану вашого автомобіля, а також від вашого власного досвіду водіння. Тому варто спочатку провести невелике дослідження, щоб переконатися, що ви отримуєте правильну страховку за найкращою ціною, перш ніж купувати.

Існує три основних види поліса КАСКО

Найдешевший вид страховки на випадок поломки – це базовий поліс, який покриє вас, якщо ваш автомобіль зламався на узбіччі дороги і вам потрібно його полагодити. Компанія приїде до вас і полагодить ваш автомобіль, якщо зможе, або відбуксує його в місцевий гараж, щоб полагодити.

За додаткову плату, якщо ви додасте до цього покриття ще щось, ви також зможете отримати допомогу, якщо ваш автомобіль не виїде з дому.

Поліс для подорожей по країні або різких водіїв коштує дорожче, але вона також включає в себе оренду автомобіля, якщо він вам потрібен, і проживання в разі необхідності, якщо ваш автомобіль зберігається в гаражі для ремонту протягом декількох днів.

Якщо ваш автомобіль абсолютно новий і у нього немає проблем, базовий поліс КАСКО зазвичай забезпечує достатнє покриття. Якщо ваш двигун старше і, отже, більш ймовірний вихід з ладу, для вас може бути корисна більш комплексний поліс.

Поліс КАСКО може захистити водія або автомобіль

Коли ви купуєте політику розбивки, це може стосуватися або водія для кожного автомобіля, на якому вони їздять, або пасажира, або може охоплювати конкретний автомобіль.

Спільний поліс може обійтися дешевше

Може бути дешевше купити спільний поліс КАСКО, наприклад, для двох партнерів, спільно використовують автомобіль, а не дві окремі страховки.

Деякі страховики пропонують знижки, коли ви застрахуете двох чоловік, тому варто порівняти ціну з двома окремими полісами.

Ви не можете бути застраховані для водіння в Європі

Якщо ви плануєте везти свій автомобіль в Європу, наприклад, під час сімейної відпустки до Франції, то КАСКО не поширюється на далекі подорожі.

Зазвичай власники авто купують ЗЕЛЕНУ КАРТУ за яку можете або заплатити за дні, коли ви перебуваєте за, або купити поліс з включеним європейським подорожжю. Тип обраної вами поліс буде залежати від того, як часто вам знадобиться додаткове покриття.

Торг може знизити ціну вашого поліса

Якщо ви шукаєте спосіб скоротити існуючий КАСКО або заощадити на новому полісі, завжди варто поторгуватися, щоб заощадити гроші. Для нових полісів КАСКО зайдіть на порівняльні сайти – це швидкий спосіб зробити приблизну оцінку, щоб отримати початкове уявлення про те, скільки новий клієнт буде платити.

Потім попросіть вашого страховика – або вашого нинішнього страховика, або нового страховика – зіставити ціну, яку ви вказали, або побити її. Якщо це неможливо, ви можете піти куди-небудь ще. Якщо страховик не зрушиться з місця за ціною, він може додати додаткову халяву або знижку – наприклад, безкоштовне європейське покриття або ОСАГО.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>