Як заощадити на відсотках при кредиті

Как сэкономить на процентах при кредите

Будь то кредитна карта, кредит, іпотека, миттєва позика на карту або кредит під заставу авто, чим нижче процентна ставка, тим менше ви витрачаєте на відсотки. Але за допомогою декількох простих способів ви можете щомісяця економити гроші, виплачуючи свої борги.

Подивіться на банки, ломбарди і мікрофінансові організації

Кредитні спілки, ломбарди і автоломбарди пропонують низькі процентні ставки в порівнянні з більш великими банками. Хоча у вас повинен бути хороша кредитна історія і проживати в певному місці, ви зможете знизити свою процентну ставку.

Налаштуйте автоматичний платіж

Банки і МФО зазвичай вважають за краще налаштовувати автоматичні платежі по особистим кредитами, іпотеці і автокредитах. Це тому, що це показує, що ви, швидше за все, будете платити вчасно, а натомість вони можуть запропонувати більш низьку процентну ставку.

Відкрийте новий рахунок в новому банку або візьміть перший займ в МФО

Деякі банки, кредитні організації та автоломбарди будуть пропонувати більш низькі процентні ставки для нових клієнтів, тому безперечно варто подивитися на зміну рахунків. Хоча може здатися складним поміняти облікові записи, але це може заощадити сотні гривень.

Передача кредитів під більш низькі відсотки

Переміщення позичок з більш високою процентною ставкою, таких як кредитні картки, на миттєві онлайн кредити з більш низькою процентною ставкою може допомогти вам погасити свій борг швидше, так як ви не платите стільки відсотків щомісяця.

Поліпшити свою кредитну історію

Гарна кредитна історія є одним з кращих способів отримати більш низьку процентну ставку. Хоча не існує швидкого способу поліпшити кредитну історію, але є ряд речей, які ви можете зробити, які допоможуть. Своєчасна оплата щомісячних рахунків і підтримка хорошого кредитного балансу – це всього лише кілька способів поліпшити свою кредитну історію.

Порівнюйте кредитні пропозиції

Подивіться, що пропонують інші кредитори. Можуть бути й інші компанії з кращими процентними ставками і методами погашення.

Запитайте свого кредитора

Хоча цілком буде розумним, розмова з вашим кредитором і запит на більш низьку процентну ставку може спрацювати. Пояснення те, що ви шукаєте більш низьку процентну ставку або подивіться на інших провайдерів, є фантастичним методом ведення переговорів і може заощадити вам багато грошей.

Чим менше ви витрачаєте на відсотки, матиме позитивний вплив не тільки на загальну суму, яку ви платите, але і скільки часу буде потрібно, щоб погасити свій борг.

Пам’ятайте, що, витративши час на вивчення різних ставок, пропонованих банками і провайдерами, ви з часом зможете заощадити величезні гроші. Також важливо вивчити умови кожного виду кредиту і переконатися, що ви володієте відповідними знаннями, перш ніж приймати остаточне рішення.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>