Автолізинг або автокредит

продать проблемное авто

Купити авто в лізинг на порядок легше, ніж в кредит. Але який варіант більше саме Вам? Варто розібратися, тому що не всі розуміють різницю.

Якщо раніше просто брали і купували автомобіль, то сьогодні уже доводитися збирати гроші на його придбання. Дійсно, зараз не кожен українець може дозволити собі купити новий автомобіль з салону. Так що там, навіть підтриманий б / у автомобіль не у всіх є можливість взяти. Чи не беремо до уваги евробляхі. Чи не забагато і тих людей, які можуть взяти авто в кредит або в розстрочку, щоб оплачувати вартість машини частинами.

Що на це кажуть експерти? А кажуть, навіть рекомендую, не відмовлятися від мрії придбання чотириколісного друга, а спробувати купити авто в лізинг. що ж таке лізинг? Лізинг – по простому, оренда авто з правом викупу. Лізингові компанії набагато лояльніше ставляться до клієнтів, вимоги для твору процедури лізингу самі мінімальні, на відміну від банківських установ.

Дуже низький відсоток може свідчити про лізингових шахраїв, яких останнім часом дуже багато. Так, дійсно, лізинг авто швидко набирає популярність на території України, адже автолізинг дає можливість купити транспорт який давно хотіли і при цьому мінімально переплатити.

Лізинг можуть взяти тільки юрособи або фізособи теж?

Ще кілька років тому, фінансовим лізингом могли скористатися тільки підприємці, великі компанії, які оновлюють часто власні автопарки, або ФОПи змінюють особисті авто.

Зараз же, активно користуються лізингом і фізичні особи. До всього іншого, попит на ринку нових автомобілів значно зріс з початку літа. Як відзначають експерти, основним майном лізингу перед банківським кредитом полягає в більшій доступності для клієнтів. Менше витрат, менше вимог.

За рахунок чого кращі умови в лізингової компанії

Мінімальні вимоги лізингових компаній можна пояснити простим алгоритмом роботи: при покупці автомобіля в лізинг, за фактом, людина бере той самий автомобіль в оренду, а юридично власником машини залишається лізингодавець. Покупець (лізігополучатель) стає повноправним власником авто після повного розрахунку з компанією.

При покупці машини в кредит, клієнт стає власником майна після першого внеску. З цього, в разі проблем з оплатою або автомобілем, заставне майно буде легше забрати у клієнта, ніж у компанії. 

Для того, щоб взяти авто в лізинг вам потрібно лише прийти до автоломбарду ЕвроСтандарт з паспортом, та гарним настроєм.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>