Як “Епоха Ковіда” змінила тренди на ринку нерухомості Києва та України

Карантин вніс зміни у життя кожної сім’ї. Одне з головних, що переглянули українці, – погляди на своє житло. “Віддалено” призвела до того, що будинок перестав бути просто місцем для відпочинку після важкого робочого дня-тижня. Тепер його почали розглядати саме як будинок, а не як місце для ночівлі. Звичайно, змінилися і вимоги.

“Зелені” зони

Навіть у найулюбленішій і найкомфортнішій квартирі цілодобово безперервно сидіти нікому не захочеться, а це означає, що поряд з будинком повинна бути зона для комфортної прогулянки.

Багато хто з настанням обмежень побачив можливість перебратися подалі від галасливого брудного центру міста. Прив’язка до офісу стала можливою за допомогою інтернету, а це дозволило вибирати житло за своїми перевагами, а не ближче до роботи.

Однак, багато хто з тих, хто радісно переїхав до зелених зон за містом, про своє рішення пошкодував. Занадто різниться інфраструктура. Занадто велике значення мають звички.

Попит народжує пропозиції, тому й почали з’являтися в межах міста ЖК з індивідуальними зеленими зонами, такі собі “острівці” у мегаполісах.

Панорама з вікна

При виборі квартири багато хто на перше місце ставлять не благоустрій усередині приміщення, а вид, що відкривається з вікон.

Звичайно, вигляд впливає і на настрій, і самопочуття. А перевага нових ЖК у цьому плані незаперечна.

Зручності та послуги

Нові умови існування суспільства привчили дбати про всі зручності, у тому числі й “нульовий кілометр”. Так називають мешканці нових комплексів власну інфраструктуру.

Прямо на території ЖК розташовуються дитсадки, басейни, магазини та служби, що надають різноманітні послуги. Це також впливає на вартість житла, на його популярність на ринку нерухомості.

Особисте життя та безпека

Само собою кожен хоче жити в умовах приватності та безпеки. Не хочеться чути галасливих сусідів, які роблять ремонт, маленьких дітей під вікнами, не хочеться прокидатися від гудків машин. І це також передбачено сучасними будівельниками. Нові ЖК шумоізольовані. Спальні виходять на тихіші ділянки вулиці, в під’їздах є або камери спостереження, або система охорони.

Простір біля будинку повністю у розпорядженні мешканців. Вся комерційна інфраструктура розташована таким чином, щоб закритий внутрішній простір двору належав виключно мешканцям, а сторонні без дозволу не наближалися. Для машин усередині двору також немає місця. Для них передбачена спеціальна стоянка.

Отакі сучасні ЖК у Києві та інших містах нашої країни хочуть бачити українці в епоху Ковіда. Сподіватимемося, ціна занадто сильно відрізнятиметься від звичної не буде. А щодо зміненого податку на додаткові квадратні метри читайте тут.

5/5 - (количество голосов - 1)

One comment on “Як “Епоха Ковіда” змінила тренди на ринку нерухомості Києва та України

  • Наталья Ивашкина says:

    В каких ценовых пределах можно приобрести квартиру в Киеве недалеко от центра?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>