Як економити бензин? 10 простих порад.

Автоломбард

Кожен день всі автомобілісти задають собі одне питання: як економить гроші на паливі? Сьогодні ми розповімо вам 10 перевірених способів заощадити.

1) Несправності машини впливають на витрату палива. Вчасно робіть ТО. Це не тільки заощадить бензин але і виключить можливість несподіваної поломки.

2) Зайва вага впливає на витрату палива. Викладіть зайві важкі речі з багажника і салону.

3) Чим вище передача і чим нижче швидкість – тим нижче витрата палива через малі обертів двигуна.

4) Тиск в шинах повинен бути завжди в нормі, так як при зниженні тиску збільшується площа зіткнення шини з дорогою, отже збільшується сила тертя і витрату палива.

5) Закривайте вікна на швидкості понад 50 км год і при можливості відключайте кондиціонер. Ці параметри впливають на аеродинаміку автомобіля.

6) Уникайте пробок і глушите мотор, якщо час простою займає більше двох хвилин.

7) Не бажано прогрівати двигун 10-15 хвилин. Досить просто колихнуть стрілку температури двигуна – і можна повільно починати рух.

8) Дайте волю кінетичної енергії автомобіля. Натискайте на педаль газу і гальма якомога рідше, дайте автомобілю котитися самостійно.

9) На витрата палива так само впливає кількість приладів включених під час роботи двигуна. ТАк що радимо вимкнути гучну музику, фари, противотуманки. Це дозволить заощадити до 10% палива.

10) Чи не заливайте дешеве паливо. Якісне пальне хоч і коштує дорожче, але і економить більше. Вартість, наприклад, 92го і 95го отличаеться на 5%, але 95й економить на 10-15% палива більше.

Не зловживайте економією бензину в критичних ситуаціях, бережіть себе і своїх близьких.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>