Куди вкласти гроші в Україні? Тренди інвестицій в 2019 році

Инвестиции в Украине

Куди вкласти гроші і не залишитися ні з чим? Куди вигідно інвестувати свої гроші в Україні? Чим вигідні інвестиції в ломбард? Багато українців і іноземці в серйоз замислюються про інвестування в українську економіку. Тільки наступне питання: у що вкласти і скільки щоб «не програти».

Інвестування в Україні тільки зараз починає займати свою нішу. Уряд намагається модернізувати законодавство не тільки для залучення іноземних інвестицій, але і внутрішніх.

Куди вкласти гроші в Україні?

Потенційному інвестору зараз пропонують безліч пропозицій, куди вкласти гроші. Дуже багато з яких доступні для інвестицій з невеликими грошима.

У що вкладають гроші багаті люди?

Рідко коли багатії, або в інших словом «мажори», вкладають у вигляді інвестиції основний капітал (частина майна). Вони вкладають гроші, в основному, в підприємства, цінні папери, акції та фонди і майно.

инвестиции в металл

Куди вкладають гроші не багаті?

Найчастіше, бідні використовують у вигляді інвестицій власний капітал або майно. І, в основному, інвестують в перекриття своїх боргів … Далі вклади йдуть на придбання особистої власності і страхування життя, менш частіше відкладають на пенсію. Ще рідше, вкладають власний фінансовий ресурс в банківський ресурс.

Інвестиція дешевою не буває

Запам’ятайте цей вислів. Не ведіться на обіцянки інвестиційних відділів і фінансових організацій типу «100% збереження внеску», «без ризику і втрат», «під високий відсоток» – обходьте відразу стороною. Будь-яка інвестиція має свого роду ризик. У кожній сфері свій відсоток ризику. А Ваша задача, як інвестора, ці ризики зменшити.

Золоті правила інвесторів

  • Не зберігайте весь капітал і всі засоби в одному місці. Створіть “інвестиційний портфель” в різних місцях і видах.
  • Чим менше ризиків вкладу, тим менше частка.
  • Якщо акції, то не в одній компанії. Якщо гроші, то не в одній валюті.

Найпопулярніші варіанти вкладення коштів

ТОП самий популярних способів надійного влаженія засобів

Банківський депозит або депозитний рахунок

У чому фішка депозиту? Ви надаєте кредит під банку під непоганий відсоток, приблизно під 10-20% річних. Тут варто не прогадати з банком, в Україні зараз багато банків закривається. Враховуйте це, коли будете збиратися вкладати в банк.

З недоліків – мінімальна дохідність і в разі інфляції малоймовірно, що банк зможе перекрити вклади. І знову таки – ризики. Надійність банківських структур є найбільшим фактором при виборі.

У всякому разі, інвестування в якості депозиту на невелику суму – надійно. Страхування депозиту фізосіб на випадок банкрутства держава забезпечує.

Дорогоцінні метали

Найнадійніший варіант куди вкласти гроші скрізь і завжди. Але, і тут присутні недоліки. Присутній ймовірність придбати підробку, метал низької проби. Наприклад, ви купили злиток золота або срібла в банку, а через рік у Вам захотілося або будете змушені продавати, тоді враховуйте податок в 20%, падіння ціни на метал. Якщо і вкладати в цінні метали, то на довгостроковий термін, приблизно від 5 років.

Нерухомість

Враховуйте ціни на ринку нерухомості. Деякі саме на цьому секторі і заробляють. Придбання нерухомості (квартира, будинок, приміщення під магазин або офіс) «в хороші часи» – прибуткова справа.

Варіант 1: купити нерухомість і здавати в оренду.

Варіант 2: зробити ремонт і згодом продати за вигідною ціною.

Нерухомість залишається надійним і одним з найпривабливішим варіантом інвестування.

Инвестиция в недвижимость

Інвестиції в ломбард. Гроші в фінансову організацію

Так, ризиків більше, але вигідно і можна замінити майном. Це свого роду депозит в ломбард. Як в банку, але відсоток і вигоди більше. Ризик такого вкладення в тому, що можна вкластися в неприбуткову компанію або шахраїв. Саме з цього, дуже ретельно вивчіть ринок мікрофінансування, які ломбарди в Києві вже не перший рік на ринку і з хорошою репутацією.

Інвестиція в ломбард – це інвестиції, які забезпечуються заставою. Відсотки гарантуються найрізноманітніші, від 10% до 30%. Інвестування в ломбард в Україні може похвалитися високою прибутковістю для того, хто вклався, більш ніж банківські депозити.

инвестиции в ломбард

Щоб зробити капіталовкладення в ломбард, не обов’язково володіти великим капіталом. Навіть 10 або 20 тисяч гривень. Перевагою даного виду інвестування є щомісячні виплати або виплата раз на рік за бажанням інвестора. Всі умови і додаткові пункти можна узгодити з керівництвом ломбарду або автоломбарду, які прописуються в договорі між організацією і інвестором.

Найкращий варіант – інвестиції в ломбард брати як частина інвестиційного портфеля для диверсифікації.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>