Кому продати бите авто? Автовикуп після ДТП

выкуп битого авто

Кожен автовласник, який потрапляв в дорожньо-транспортну пригоду, знає як же це проблематично і неприємно.

Якщо навіть аварія обійшлася без жертв і тільки ваш автомобіль зазнав неприємності, мороки вам з ним буде досить. Добре, коли пошкодження несуттєві. Машина «пом’ята», але на ходу і ви можете їй користуватися, поки не з’являться кошти на ремонт. А ось що робити з конкретно битим автомобілем?

Продати бите авто

Коли ваш автомобіль має сильні пошкодження і я вам просто немає сенсу його ремонтувати, то залишається тільки або залишити десь, або продати. Купівлею таких машин займаються спеціальні компанії з викупу битих автомобілів.

Автовикуп після ДТП – відмінне рішення.

Завдяки Автовикуп аварійних автомобілів ви вигідно позбудетеся від проблемної машини. Навіщо вам залишати десь автомобіль, щоб він був як прикраса в палісаднику? Краще звернутися в спеціальну фірму. По крайней мере, у вас на руках буде конкретна сума. Трохи додати коштів і ви зможете придбати абсолютно новий автомобіль і не згадувати про старий битий.

Також, якщо раптом ви стали винуватцем аварії і необхідно терміново відшкодувати збиток потерпілий стороні, знову таки, ви звернулися за адресою! Звертаючись до нас, ви отримаєте достатньо коштів, щоб перекрити витрати.

З нами вигідно

Для початку, Вам не потрібно буде турбуватися про перевезення битого транспорту. Турботу про евакуаторі ми беремо на себе. Кошти за продаж аварійного автомобіля ви отримуєте в день звернення. Ну і наостанок, фірма з викупу автомобілів виплатить вам до 90% від ринкової вартості. Що набагато більше, ніж якщо б ви продавали його самостійно або на запчастини.

Не забувайте, продати бите авто набагато складніше, чому не бите з пробігом. При самостійному продажі, навряд чи ви отримаєте нормальні гроші. Звертаючись же в спеціальну компанію, ви виручите в рази більше! І заодно значно економите свій час і зберігаєте нервові клітини.

Наша компанія надає вигідні умови Автовикуп і якісне обслуговування для кожного клієнта! Рішення продати бите авто в компанію по скупці автомобілів – ваше краще рішення! Ми купуємо автомобілі в будь-якому стані після аварії: від незначних (подряпини, вм’ятини) до несправного стану. Залишайте заявку або телефонуйте прямо зараз! Гроші у вас на руках будуть через пару годин.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>