Автовикуп. Продайте авто швидко, вигідно і легально

У минулому часи, коли автомобіль використовувався десятиліттями, передавався у спадок, як найбільша цінність. Сьогодні абсолютно нормально міняти “конячку” раз в два-три роки. Тільки складності з оформленням угоди відлякують багатьох автовласників. Але і тут вихід знайдено!

Автовикуп. Особливості угоди

Причин появи бажання змінити авто може бути багато. Можливо, знадобилися більш “серйозні” теххарактеристики, може збільшилася сім’я, чекає виїзд за кордон, банально набридла одноманітність, а може, потрібна велика сума грошей?

Нам не важливі причини продажу. Наше завдання – терміново викупити ваше авто і швидко виплатити вам гроші. Звертаючись до нас, ви

  • легко і швидко дізнаєтеся суму, на яку можете розраховувати;
  • оформите документи для угоди;
  • отримаєте гроші за машину.

Факт. Ризики виключені. З кожним клієнтом працює менеджер, який консультує з усіх виникаючих питань.

“Плюси” автовикупу

Окрім вигідної і термінової реалізації комерційного, вантажного, легкового і навіть спецтранспорту, у автоскупкі автомобілів є такі переваги:

  • можна терміново продати бите авто або авто в неробочому стані;
  • є можливість здійснення угоди без повного пакету документів;
  • машини з “евробляхамі” купуються, як і розмитнені.

Продати через послугу викупу авто можна Audi, Mercedes, Lexus, Porsche, BMW, Volkswagen, Honda, Mitsubishi, а також ВАЗ і Москвич радянського часу випуску.

Автовикуп або …?

Якщо думки про продаж машини приходили давно, напевно, вже були розглянуті варіанти типу оголошень в газетах або авторинку. Автобазари популярні. На них багато і пропозицій, і попиту. Якщо вибирати цей варіант, потрібно бути готовими до таких “супроводжуючим чинникам”:

  • конкуренція; перешкоди з боку під час спілкування клієнтом (коментарі, зауваження, непотрібні поради та ін.);
  • час і витрати на оплату місця на ринку.

Постійний потік “живих клієнтів” – єдина перевага. Але де гарантія, що в цьому потоці буде той самий для вашого авто? Оголошення в газету або через інтернет? Популярний варіант. Але якщо відкрити розділ таких оголошень, можна побачити, як їх багато, які вони однотипні. Шанс, що прочитають саме ваше, подзвонять, приїдуть і куплять … скажімо прямо, мінімальний. А ось те що за такими номерами люблять дзвонити шахраї, підлітки та ін. нудьгуючі люди – давно доведений факт. Викладати телефон в мережу в наш час дуже нерозсудливо.

Приватний скупник? Навіть не думайте так ризикувати !!!! Абсолютно нелегальна операція, в якій у вас не буде жодних гарантій і захисту прав у разі обману. Викуп авто на вигідних умовах – це легально, економно і максимально спрощено. Підписавши договір на викуп машини, власник позбавляє себе від пошуків покупців; торгів; документації; реєстраційних тонкощів. Пишіть, телефонуйте, приїжджайте. А краще відразу оформляйте заявку онлайн!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>