Обираємо надійний автоломбард.

Де отримати кредит під заставу авто? Існують спеціальні організації, які надають такі послуги, і назва їм автоломбард. Їм не потрібна сила-силенна довідок і поручительств, в порівнянні з банками. Також такі контори не тягнуть час з розглядом заявок.

Що потрібно враховувати при виборі подібного роду організації?

Процентна ставка – один з найважливіших критеріїв. У різних київських компаніях вони варіюються від 4 до 10%. Якщо ставка занадто занижена, це означає, що основний прибуток компанії не від продажу авто, а від виплачуваних відсотків.

Терміни кредитування

Не варто особливо довіряти тим, хто обіцяє оформити угоду за пів години. Для грамотної, з юридичної точки зору, і головне безпечної для вас угоди потрібно зазвичай більше часу.

Оцінка транспорту. З початку вашу машину повинні оцінювати фахівці, які перевіряють її на наявність різних дефектів, визначать технічні параметри. Обов’язково повинні фіксуватися показання спідометра і всі пошкодження. Така процедура необхідна для уникнення розбіжностей в подальшому. Компанія просто зобов’язана видати вам акт прийому-передачі автомобіля, після чого ви повинні оформити генеральну довіреність на одного із співробітників фірми.

Не забудьте уточнити місце зберігання вашого авто під час дії договору кредиту. У солідних автоломбарду є охоронювані стоянки, обладнані відеоспостереженням. Слід упевнитися, що охорона авто буде безкоштовною.

Переваги автоломбарду

Безсумнівною перевагою автоломбарду буде можливість завчасно погасити кредит, а також прозорість всієї схеми роботи.

Грамотно вибравши автоломбард – ви будете спокійно спати і не переживати про збереження вашого авто. Тому не поспішайте з вибором, а дізнайтеся якомога більше інформації про підприємство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>