Кредит під заставу авто – переваги отримання

Кредит под залог авто – преимущества получения

Отримати гроші готівкою під заставу авто багатьом власникам автомобілів вважається складним процесом. Складний процес Вам належить в банку, але не в автоломбарді.

Автоломбард в Києві

Збір великої кількості документів, пройти кілька кіл перевірки службою безпеки, відпрошуватися з роботи, стояти черги, витрачати час і гроші – ось що чекає Вас, якщо збираєтеся звернутися за кредитом в банк.

Що Вас чекає, якщо взяти кредит під заставу авто в автоломбарді? Це простий і швидкий спосіб отримати гроші. Цілком реально оформити всі документи за один день, надавши всього малий пакет документів.

Навіть якщо ви офіційно працюєте, отримуєте хороший стабільний дохід, ви представите банку значний пакет документів і відповідає всім вимогам банківських структур, немає гарантій, що кредит схвалять. В якості застави в банку можуть виступати тільки автомобілі середнього і дорогого Сементів.

Якщо розглядати отримання кредиту з точки економії, то заощадити час і ресурси ви зможете завдяки зверненню до автоломбард.

Вигідний відсоток в автоломбарді

Знову таки, порівнюємо автоломбард з банком. Під який відсоток банк дасть Вам кредит під авто? Скільки доведеться переплатити? Наша фінансова компанія, автомоломбард пропонує кредитування до 4% під стоянку, і до 6% на кредит з правом водіння.

Чим ще вигідний автоломбард?

Ви колись брали позику в банку і пропустили пару платежів або взагалі прострочили весь термін кредиту і за вами закріпилася тепер у вас погана кредитна історія? Не біда, ми не перевіряємо кредитну історію. Кредит видається з 18 років, навіть якщо у вас автомобіль за дорученням.

Якщо для банку потрібен якісний заставу, то ми даємо кредит на будь-який автомобіль від 2004 року. І, природно, робимо виключення більш дорослим машинам, якщо вона у відмінному стані.

Експертна оцінка авто та оформлення всієї документації на місці з нотаріусом і оформляємо максимально швидко.

Вся процедура відбувається за 2-3 години.

Надаємо декілька схем кредитування: лізинг або договір кредиту та застави.

Підбираємо підбираємо програму кредитування під Вас.

Як терміново отримати гроші під заставу автомобіля?

Щоб отримати кредит в автоломбарді можна залишити заявку на сайті «Кредит Банк» нашого ломбарду або зателефонувати за номерами вказаними в верху сайту.

Форма заявки на кредит під заставу автомобіля проста і зрозуміла. Вся інформація є конфіденційною і не поширюється. У заявці потрібно заповнити контактні дані (ім’я та номер телефону), інформацію про автомобіль і бажану суму до отримання.

Через деякий час з Вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення деталей і відповість питання.

Як відбувається процес кредитування?

Ви приїжджаєте на автомобілі безпосередньо в наш автоломбард.

Експерт оцінює Ваш автомобіль і каже суму, яку зможемо видати, а наш кредитний менеджер пропонує кредитний план під Ваші можливості.

Якщо Вас все влаштовує, далі відбувається наступний етап – перевірок. Далі укладаємо договір і видаємо гроші в зручній Вам валюті, можемо навіть на банківську карту.

Для постійних клієнтів діє система лояльності. Автоломбард допоможе вирішити Ваші фінансові труднощі. Цінуйте свої гроші і час.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>