Де взяти кредит без довідки про доходи та паперової тяганини?

Сьогодні, отримати кредит готівкою досить просто – банки залучають своїми ставками кожного потрапив в фінансову скруту жителя країни. Але це не стосується тих випадків, коли вам потрібен кредит без довідки про доходи. Швидкість перевірки платоспроможності клієнта спрощує видачу позички, так само збільшує шанси не отримати його взагалі. Що робити в такому випадку? Де взяти кредит без довідки про доходи та паперової тяганини?

Наведемо кілька прикладів того, як взяти кредит в місті Київ – готівкою. Швидко впорається з фінансовою скрутою і повернутися до нормально ритму життя.

Кредит в Банку під прихований відсоток

Перший варіант: кредитуватися в банку, під великий відсоток. Чималий шмат часу піде на вибір фінансової структури і на вивчення їх привабливих пропозицій. Зростання відсотків для швидкого кредиту починається з позначки – 50% річних. У деяких банках потрібно вимагати повного розрахунку суми по кредиту, не задовольняйтеся лише місячними показниками.

Дізнайтеся, чого вам коштуватиме ця позика? Детально обговоріть суму переплат. Поговоріть зі співробітником. Вимагайте повну інформацію про кількість переплат по тілу кредиту. Якщо він відмовиться відкрито надати і роз’яснити інформацію – остерігайтеся там отримати позику.

Допомога друга

Другий варіант того, де можна взяти гроші без довідок – це друзі, родичі, знайомі. Люди, які допомагають завжди. Завжди можуть це зробити знову. Але чи варто перевіряти це? Подивимося ситуацію більш детальніше. Якщо Вам потрібні гроші швидко до того ж не маленька сума, чи багато у вас друзів готових кредитувати вас на гроші? Або пройдеться обдзвонити всіх і фактично випросити у них маленьку позику.

Можливо вашим друзям відоме прислів’я: можна позичати таку суму грошей, яку нескладно втратити. В такому випадку буде складно назбирати потрібну кількість коштів. Можливо навіть і в безвідсотковий варіанті, просто послугу. Але знайте, що якщо віддавши гроші банку і погасивши відсотки – ви нічого не повинні, то доброму приятелеві ви будете морально зобов’язані відплатити такий же послугою – виручивши його одного разу.

Кредит під заставу майна

Третій варіант: Фінансові структури дають гроші в заставу майна. Так звані ломбарди, куди ви приносячи свої документи на квартиру або автомобіль і берете гроші, під невеликий відсоток. Там же ви отримаєте кредит без поручителів і довідок про доходи. Оформлення подібних кредитів проходить за кілька годин.

Наприклад, в автоломбарду можливо отримати кредит під заставу авто і продовжувати не німий їздити. Умови договору полягають у вашій присутності. Можливі індивідуальне кредитування, якщо ви надаєте прозору інформацію про стан ваших справ. За яких фахівці компанії прорахують оптимальну ставку по кредиту.

Переваги кредиту від автоломбарду:

  • Довідка про Ваших доходах – необов’язкова.
  • Кредит оформляється з повним юридичним супроводом, офіційно.
  • Надання грошей з будь-якого приводу: відпочинок, лікування, бізнес.
  • Рефінансування раннього позики. Перегляд договору, коригування ставки.

Ми розглянули три варіанти того, де можна взяти гроші без довідки про доходи та паперової тяганини. Вибирайте, з ким мати справу. Ще вам допоможе у виборі наступна інформація: гроші під заставу ви можете отримати вже зараз. Беріть документи, сідайте в свій автомобіль і приїжджайте до нас за грошима. Завжди раді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>