Автоломбард в Києві

Автоломбард Киев

Як вибрати автомоломбард в Києві і не потрапити на шахраїв?

У той час, коли отримати кредит в банку стає все складніше, кредитні та мікрофінансові організації намагаються максимально спростити вимоги на отримання кредиту простим громадянам. У число лояльних фінансових організацій входять і автоломбарди.

Отримати гроші в ломбарді авто зараз взагалі не проблематично. Максимально прості умови і мінімум документів щоб взяти позику під заставу авто. Але чим простіше умови, тим більше деякі хочуть на цьому зшахраювати. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію з швидким кредитом і не втратити свій автомобіль, варто ретельно вибирати організацію.

Досить високий ринок конкуренції в сфері кредитування під транспортний засіб нерідко можна потрапити на чергову шахрайську схему, так як кожна організація намагається запропонувати своїм клієнтам найвигідніші умови які можуть бути доступні в тому чи іншому автоломбарді.

Щоб не «потрапити на вудку» і звернеться в дійсний автоломбард дотримуйтесь наступних рекомендацій.

Рекомендації вибору автоломбарду в Києві

Терміново взяти позику під заставу машини – один з простих і вигідних способів отримати велику суму грошей на будь-які потреби за короткий період часу. Автоломбарди відмінна альтернатива традиційним банківським кредитам. Але перед тим, як звернутися за вигідною пропозицією варто враховувати кілька факторів при виборі ломбарду в Києві. Звертаючи увагу на пункти, які написані нижче, ви зможете відрізнити дійсно автоломбарди від шахрайських організацій.

Відсоток кредиту

Всі ми шукаємо де кредитуватися буде дешевше, але низька процентна ставка не означає, що вона за фактом такої і буде. За низьким відсотком може ховається додаткова комісія, доплата, або на місці може опинитися, що видадуть Вам мінімум під 7-10% на місяць. Ще гірше – це може бути приманкою до обману.

Умови кредиту в автоломбарді

Для залучення клієнтів що тільки не придумають, і при цьому, вигідні умови і акції дійсно можуть бути виконані. Уточнюйте відразу за доплату в разі продовження договору кредиту, на цьому етапі можуть вилізти величезні суми. Так само ломбард завжди запропонує вам кілька схем кредитування: ануїтет, тільки відсотки або стандартну схему.

Місце для паркування

Стоянка у автоломбарду повинна знаходитися поряд з офісом про охоронятися. Якщо ж Ви бачите, що стоянки поруч немає, ви ризикуєте попрощатися зі своїм автомобілем. З’ясуйте питання з автостоянкою заздалегідь.

Персонал

Дуже важливий момент. У автоломбарду повинні працювати відповідні кадри, а саме: менеджер-оцінювач і нотаріус, як мінімум.

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть Вам вибрати автоломбард зберігаючи ясний розум. Щоб гарантовано не потрапити в неприємну ситуацію, звертайтеся в наш автоломбард в Києві – ТОП 1 протягом 5 років!

 

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>