Sony стала автомобілебудівною компанією та представила перший кросовер

авто

У Sony вже два прототипи електромобілів: кросовер та седан. З їхньою допомогою відомий у всьому світі виробник електроніки спробує пробитися на глобальний ринок електромобілів.

Ще в 2020 році несподівано для всіх японська корпорація Sony спільно з компаніями Bosch, Nvidia, Qualcomm, Continental, ZF та Magna Steyr представила концепт електричного седана Vision-S. На презентації було оголошено, що це шоу-кар, а про серійні машини не йдеться. Проте випробування проводилися на дорогах загального користування, що явно суперечить заяві. І ось на CES 2022 офіційно оголосили, що навесні 2022 року Sony відкриє керуючу компанію Sony Mobility Inc. вивчення виходу ринку електромобілів.

Прес-реліз зазначає, що компанія прагнутиме використати технології штучного інтелекту та робототехніки, прагнучи створити світ, у якому кожен зможе існувати в гармонії з роботами, наповнюючи життя людей емоціями та вносячи свій внесок у суспільство.

Більше статей тут.

Оцените нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>