Терміново продати авто з пробігом в Києві

Выкуп авто

Процедура продажу транспортного засобу вимагає багато сил і часу. Потрібно розмістити оголошення, зустрітися з потенційним покупцем, і ще не факт, що куплять, подати документи на переоформлення. Що ж робити, коли гроші потрібні терміново? Якщо потрібно швидко продати автомобіль, існує послуга термінового викупу авто.
Які документи потрібні?
Компанії, що займаються терміновим викупом автомобілів, пред’являють до клієнтів мінімальні вимоги. Щоб здійснити операцію, необхідно надати наступні документи:
1. Російський паспорт.
2. Генеральна довіреність від власника, якщо продажем займається не власник.
3. Паспорт транспортного засобу.
4. Свідоцтво про пройдену реєстрацію автомобіля.
5. Всі комплекти ключів автомобіля.
Угода купівлі-продажу здійснюється протягом одного дня. Гроші можна отримати на банківську карту або готівкою.
Кожному власнику автомобіля хочеться отримати за свого «залізного коня» максимальну суму. Попередньо рекомендується автомобіль підготувати: усунути механічні пошкодження і дрібні дефекти, відполірувати кузов.
Компанії в свою чергу висувають продавцям свої умови. Основною умовою є той факт, щоб автомобіль не повинен перебувати під арештом і бути предметом застави. Перевірені і надійні компанії викуповують машини будь-яких марок і в будь-якому стані. Природно, ціна за битий автомобіль набагато нижче.
переваги компаній
Продаж уживаної машини являє собою довгий і нудний процес. Що треба знайти покупця, чекати невідомо скільки часу, так ще можна нарватися на шахраїв. Викуп автомобіля автоломбардом має масу переваг:
1. Економія часу і сил. Зустрічі з потенційними покупцями забирають багато часу і нервів. Часто таке спілкування виявляється марним. Продаж авто в компанії захистить власників від непотрібних зустрічей і допоможе заощадити час.
2. Оперативність проведення операції. За умови, що транспортний засіб не закладено, і не є предметом застави, викуп компанією здійсниться в термін від 1 до 3 днів.
3. Швидке отримання грошей. Виплату за машину власник отримує відразу після викупу. Шахрайські схеми повністю виключаються.
Щоб швидко продати автомобіль, краще звертатися в надійні і перевірені компанії. В цьому випадку весь процес пройде швидко і без зволікань.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>