Популярні в Києві квартири у 2021 році

недвижимость

Пропозиції перевищують попит, тому на ринку нерухомості забудовники вимагаються вирватися поперед одного. Для бажаючих придбати житло в Києві та передмісті столиці ми дізналися, які варіанти користуються найбільшим попитом в 2021 році.

Стадія будівництва має значення

На старті забудови найбільш популярні смарт-квартири, а також квартири на 1-2 кімнати, не більше. Етапи «котлован»-«експлуатація» та «введення в експлуатацію» мають між собою різницю приблизно в 30%, тому багато хто робить покупку з інвестиційною метою. Майже 55% покупців нерухомості в Києві та передмісті на етапі сьогодення – інвестори.

Але по мірі зросту стадіі готовності підіймається попит на 2-3 кімнатні квартири від купуючих житло для себе, а не для заробітку. Це так для більшості клієнтів, а це або молодь, що купує для себе, або люди більш старшого віку, що придбавають для своїх дітей.

3-кімнатні квартири купляють сім’ї з діточками. Все частіше випадки, коли наші клієнти підбирають квартиру для двох та більше поколінь своєї сім’ї. тобто щоб було зручно жити разом і старенькій бабусі з дідусем, і подружжю, і їх діточкам.

Портрет покупця

Природно, що кожен для себе уявляє своє ідеальне житло та навколишні умови. Комусь хочеться затишку та лісу навкруги, а хтось мріє про супер-інфраструктуру и максимум сучасних переваг.

 Ми намагаємося зробити вибір якнайширшим. Максимальні переваги в кожній категорії нерухомості, широкий ціновий діапазон, лояльні умови кредитування та варіанти іпотечних кредитів залишили задоволеними вже дуже багато наших клієнтів. Приєднуйтесь до їх числа і ви. Залишайте заявку, телефонуйте за вказаними на сайті номерами, отримуйте інформацію та змінюйте своє життя. Ми в цьому допоможемо!

Нерухомість значно збавила в ціні, користуйтеся моментом.

Оцените нас

One comment on “Популярні в Києві квартири у 2021 році

  • Максим Стефанов says:

    Квартир невероятно много предлагают, но снаружи красивое здание может оказаться просто развалиной внутри. Настораживайтесь, если не рекомендуют заходить внутрь и предлагают просто посмотреть фото. По личному опыту говорю. Чуть не купил с дефектной стеной.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>