ОСАГО в 2021. Зростання цін на страховку авто.

Осаго 2021. Снова подорожание цен

У 2019 середня ціна ОСАГО варіювалася в межах 618 грн, то в 2020 році збільшився до 730 грн, а це цілих 18%. Статистика говорить про те, що чекати в 2021 року зниження ціни не варто. А ціна протягом всього року знову буде рости. Нагадаємо, що ОСАГО є обов’язковим страхуванням для всіх автолюбителів.

Такий стрибок ціни був спрогнозований і раніше, тому не варто дивуватися, що за 2 роки зростання цін тільки прискорився.

Це все не дивлячись на те, що пасажирські перевезення впали майже на 40%, але на збільшенні швидкості цін на ОСАГО це не відбилося. А кількість підписаних договорів лише зросла на 3,6%.

Якщо ситуація з коронавірусів не погіршиться, то в цьому році варто очікувати збільшення ціни на ОСАГО ще ​​на 10-20%.

Це пов’язано з тим, що контроль за наявністю поліса в цьому році буде лише посилюватися. А зростання ціни залежить від зростання вартості ремонту в першу чергу, а також динаміки кількості ДТП та тяжкості їх наслідків.

Автор: Марина Львовская

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>