Знайомтесь, Subaru XV E-Boxer вже у нас у країні!

Якщо автовиробник не переходить на вимоги ринку, то ринок його просто не приймає. Коли на американському ринку було представлено Subaru Crosstrek Hybrid, це було прийнято за першу спробу електрифікації найпопулярнішого кросовера. Але очікування не виправдалися і спроби вивести його на ринок Європи просто не вдалися. Але XV E-Boxer із самозарядною установкою вже є можливість випробувати і в Україні.

Почнемо із приставки “E-Boxer”. Вона позначає “в бензиновій шкурі”, ну це так … просто … без прикрас. Адже компанії і в назвах використовують слова і терміни, що привертають до новинок увагу клієнтів. Тим більше, коли мова не про повністю нову модель, а про оновлену модифікацію відомого кросовера. А увагу привернути було важливо. Адже візуально інтер’єр оригіналу залишився без явних змін. Хіба що на бамперах, рейлінгах і накладках порогів з’явилися сріблясті стильні накладки. Відзначимо також шильдики на кришці багажника і передніх крилах «Е-Boxer». І кольорова гама відновилася новим тоном. Дивовижний бірюзовий Lagoon Blue Pearl виглядає неймовірно благородно.
У порівнянні з бензиновою, в довжину гібрид став більше на 2 см, але і на стільки ж нижче. Салон м’який. Оздоблення унікальне. Для внутрішнього дизайну використовували темно-синю шкіру, прострочену небесно-блакитними стібками.

Краще з можливого

Крісла з японським наповнювачем зручні, але не заколисують. Чотири 2,1-амперні порти USB у салоні підкреслюють турботу про пасажирів. Заряджати гаджети під час поїздки зможуть усі.

Багажник трохи “постраждав”. Його обсяг зменшили на 45 л (тепер 340 літрів). Від “запаски” також відмовилися на користь ремкомплекту. Паливний бак “схуд” і вміщує всього 48 літрів, але погодьтеся, це дуже немало. Тим більше, що установка гібридна, є і бензиновий мотор і електродвигун. Розганяється плавно, безшумно. Підвіска особливих змін не зазнала, але на плавність і раніше не скаржилися.

Система активної безпеки доповнена системою e-Active, яка сама, коли автомобіль виходить з повороту знижує передачу і підтримує оберти двигуна.
Говорити про це красеня можна ще дуже довго. Ми вас зацікавили? Не гайте час! Швидше дізнавайтеся, як і де придбати це диво. Якщо не вистачатиме потрібної суми, ми допоможемо оформити покупку,

Оцените нас

3 comments on “Знайомтесь, Subaru XV E-Boxer вже у нас у країні!

  • Миша Стекуркин says:

    Заманчиво…..Как можно проконсультироваться?

    Reply
  • Александр Федоров says:

    Да, я тоже заинтересован в покупке, пишу на почту.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>