У Запоріжжі можуть побудувати гумові дороги.

Резиновые дороги

На порталі електронних петицій міста Запоріжжя розмістили пропозицію про заміну асфальту на гумове дорожнє покриття.

Варто відзначити, що ідея настилати гуму в якості покриття магістралей вже не нова. Її успішно застосовують різні країни Європи, наприклад, сусідня Польща. Також такою можливістю користуються і жителі США. На це і посилався автор даної петиції.

Переваги

Плюси від таких доріг незаперечні – знижується гучність в містах на 5-6 децибел, що дає можливість комфортно себе почувати жителям.

Також підвищується екологія в регіонах, з огляду на те, що шини, які часто використовуються для виробництва матеріалу, що не спалюються, а знаходять друге життя з мінімальними відходами. Крім цього, матеріал стійкий до перепадів температур, має досить високу міцність і більший ресурс. Дані пункти говорять про те, що дороги, на гумовому підставі будуть рідше потребуватимуть ремонту, що дозволить заощадити гроші.

Для розгляду депутатами петицію повинні підтримати більше 750 чоловік.

Ми вважаємо, якщо дана ідея прийде в втілення в зазначеному місті, то і інші міста можуть приймати рішення про впровадження такої у себе.

Автор: Марина Львовская

Оцените нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>